Diskuse

Volební výsledky na Praze 3 a možné koalice

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Piráti na radnici

22.10.2018 12:59 vložil Lukáš Konvalinka

Je mi jasné, že i v jiných stranách probíhají pod pokličkou určité třenice, nicméně u pirátů je patrné, že tyto jsou z velké části způsobeny nedospělostí strany. Za krátkou dobu existence strany se na místní úrovni zjevně nedokázal vyprofilovat hodnověrný vůdčí team.

Představení dále pokračuje partem, kdy v přílišné snaze o transparentnost a boj proti protekcionismu, piráti z nesmyslných důvodů a hnáni strachem z "mediální zneužitelnosti", možná odstaví svou potenciální radní s nejlepší kvalifikací pro danou působnost. Sledujte zde:

https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=982&t=44177

Pirátská reality show dále pokračuje...Reagovat  Reagovat s citací


Piráti na radnici

22.10.2018 13:30 vložil Michal Konvička

Pro volbu členů rady za Piráty platí to, co jsem již uvedl výše. U ostatních stran probíhá více méně totéž, jen o tom nevíte. Není to nic neobvyklého, jen je to pro vás nová informace a to jen díky pirátské otevřenosti. Jestli je to dobře nebo špatně, nechat nahlížet veřejnost do procesů uvnitř strany, ukáže až čas... Za mne čím více transparentnosti, tím méně prostoru pro různé machinace a zákulisní hry, i když je to spojené s rizikem, že někteří, jako např. vy, můžou být poněkud překvapeni a mít pocit, že se jedná o projev nedospělosti strany.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Piráti na radnici

22.10.2018 17:20 vložil Lukáš Konvalinka

OK, uvidíme tedy, co předvedou. Štrébl působí celkem schopně, tak třeba mě piráti překvapí.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama