Diskuse

Reakce na příspěvek

1. PATRIOTI PRO PRAHU 3

1.9.2022 14:23 vložil Mojmír Mikuláš

Tak PATRIOTI mají číslo 1, tak se také první vyjádřím a redakci doplním…

Sestavili jsme sousedskou kandidátku lidí se silným vztahem k Žižkovu, Jarovu či Vinohradům, motto kampaně zní "Praha 3, domov můj". Nejsou za námi žádní kmotři ani korupční skandály, nesponzorují nás developeři ani lobbisté. 83% našich kandidátů jsou aktivní lidé bez politické příslušnosti, hasič, učitelka, dětská sestra, květinářka.

Lídrem jsem já, Mojmír Mikuláš. V týmu Patriotů jsem odpovědný za gesci dopravy a územního rozvoje. Mám osmiletou zastupitelskou historii a zkušenosti z Výboru pro územní rozvoj, Kontrolního výboru, Dopravní komise a Komise pro vedlejší hospodářskou činnost.

Doplňují nás lidé s politickou zkušeností a vysokou odbornosti a to zejména:

2. Tomáš Štampach (Svobodní), což je jediný zastupitel Prahy 3, který je zároveň i zastupitelem hl.m. Prahy. Osm let je členem Výboru finančního Prahy 3 (čtyři roky byl jeho předsedou) a také Komise pro IT. Díky všem svým pozicím má komplexní přehled o fungování města i městských částí a zejména z oblasti financí, rozpočtů a informačních technologií, proto je garantem Patriotů pro tyto oblasti

3. Gabriela Sedláčková (Konzervativní strana). Skvělá žena a unikátní osobnost. Majitelka legendárního žižkovského baru Behind the Curtain, která byla zapsána i do knihy cti Prahy 3 za všechny dobrovolníky, kteří odvedli velký kus práce v covidové době. Její legendární Dobrodílna mimo jiné ušila a vydala na 40.000 roušek či rozdala tisíce litrů desinfekce. Gabriela má v týmu Patriotů na starost oblast kultury a komunitního života.
To mi přijdou výrazně důležitější informace, než redakční, strohý výčet.

V představování týmu PATRIOTI PRO PRAHU 3 bych mohl pokračovat bývalým primářem FN Královské Vinohrady Markem Zemanem (4.), sociální pracovnicí Petrou Jonášovou (5.) nebo specialistou na energetiku, dobrovolným hasičem Janem Brodským (6.).

Lépe bude, když se zájemci sami podívají na naší kompletní sestavu na https://www.patriotiproprahu3.cz/kandidati/

Děkuji
Mojmír Mikulášantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama