Diskuse

Zelení: Každé dítě si zaslouží domov

Vložit nový příspěvek

Re: autoři článku lžou

7.11.2019 13:38 vložil Michal Gill

JUDr.Tomáš Sunegha napsal

Myslím, že by bylo vhodné abyste se mi na tomto místě omluvili. -Tomáš Sunegha
Dobrá připomínka. Já tam žádnou lež nevidím, zato jich vidím hned několik ve Vašem Názoru zastupitele v aktuálním čísle Radničních novin. Dovolím si, tedy parafrázovat Vás: Bylo by vhodné, abyste se vedení radnice a místostarostovi Štréblovi omluvil za ty výmysly o inzerátech na Facebooku, o kterých jste tam psal. Předem děkuji za sebereflexi.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: autoři článku lžou

13.11.2019 14:39 vložil sunegha

Jakmile jsem zjistil, v čem spočívá mé obvinění ze lži , tak jsem se na facebooku omluvil za to, že jsem nesprávně citoval výrok pana Štrébla a vložil mu do úst slovo "facebook" namísto slova "internet". K tomu jsem do redakce Radničních novin zaslal obdobnou písemnou omluvu a dále se hodlám za uvedené omluvit veřejně na jednání zastupitelstva, které bude nejpozději v prosinci tohoto roku.

Pokud nevidíte ve shora uvedeném článku lež, a vidět jí nemusíte, neboť nejste jeho autor a nevím o tom, že podrobně sleduje můj osobní život, pak je zřejmě vhodné odpovědět na otázku z čeho dovozujete, že je napsána pravda. Osobně nevím o ničem, co by napadené tvrzení činilo pravdivým. Z jakých faktů tedy vychází tvrzení, že jsem odmítl pomoci lidem v nouzi. Konkrétně: Z čeho autoři článku dovozují, že jsme - že jsem, odmítli pomoci lidem v nouzi ?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama