Diskuse

Rozhovor s Ing. Mgr. Miroslavem Poche, ČSSD

Vložit nový příspěvek

Re: Škoda

11.6.2012 10:23 vložil XXX

Mne osobně se dotýká váš atak p. Nigrina. Je to nesmírně slušný politik (jeden z mála), nebojí se chodit mezi lidi, naslouchat jim a diskutovat. Má bohaté zkušenosti s komunální politikou a dělá ji poctivě. Váš komentář si myslím pan Nigrin nezaslouží.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Škoda

11.6.2012 14:01 vložil Ládík

OK, mohu se mýlit. Jednu dobu to tak vypadalo. Osobně ho neznám. Pokud se ukáže, že je slušný člověk, rád se mu omluvím. Každý slušný člověk na radnici je vítán.


Reagovat  Reagovat s citací


Škoda

11.6.2012 14:14 vložil Michal

Pane Nigrin byl místostarostou během volebního období 2002-06, kdy byla na radnici P-3 pevná koalice ČSSD-ODS. Nevšiml jsem si momentu, že by vystoupil proti praktikám kmotra Hurdy. Spíše naopak, vytvářel mu jen tichou fasádu. Protestoval snad někdy proti neviditelným finančním toků v městských akciovkách? Ne, nic takového. K čemu nám je takový politik na Praze 3, jaký je jeho přínos? V jeho kompetenci byla přestavba stadionu Viktorky za obecní peníze a byty. viz http://www.praha3.cz/volene-organy/rada/usneseni/x2003/prosinec/u-2003-784.html. To vážně nemá ČSSD nějaké neprovařené solidní tváře?YY


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama