Diskuse

Reakce na příspěvek

odověď

11.1.2017 10:11 vložil Sunegha

11.1.2017 09:44 vložil sunegha

Vážený pane kolego,
oceňuji Vaši projevenou vůli o problému diskutovat. Oceňuji, že nastíněný problém vůbec nějak reagujete. Není však lepší se se seniory setkat a problém společně vyřešit ?
Současně s lítostí konstatuji, že naši diskuzi můžeme písemně vzájemně veřejně za rovných pravidel vést toliko zřejmě pouze zde - na elektronických stránkách Kauzy 3, které však většina seniorů se kterými hovořím a kteří se na mne obrátili o pomoc nečte, neboť doma nemají počítače.
Z hlediska diskuze a informačních toků předpokládám, že váš náhled na věc může být též prezentován v Radničních novinách, můj náhled, natož náhled nešťastných seniorů, kteří od obce obdrželi nebytové prostory s mimořádně vysokou energetickou náročností prezentován nebude "díky" již dříve vedením radnice nastaveným pravidlům tamtéž uveřejněn. Nyní máte moc a zajistili jste si mediální výhodu.
Pokud jde o mou příslušnost k zastupitelskému klubu ŽnS, opětovně si dovoluji upozornit, že nejméně od posledních komunálních voleb existuje právní a politický rozdíl mezi volební stranou ŽnS, zastupitelským klubem ŽnS a hnutím ŽnS. Úmyslné přehlížení daného stavu jde k tíži toho, kdo mlží , nikoliv k tíži mé. Rozumím tomu, že pro vládnoucí koalici na radnici je jednodušší se vymezovat proti klubu ŽnS, který svévolně označí za hnutí či politickou stranu, než prosti SZ, KDU-ČSL, STAN a nezávislým osobnostem, kteří spolu klub ŽnS dohromady tvoří.
Co se dá nyní dělat ? Co budu já dělat ?
Seznámím s Vaším článkem seniory, následně napíšu sem, do Kauzy 3 článek vlastní. S přátelským pozdravem

JUDr.Tomáš Sunegha člen KDU-ČSL příslušný do klubu ŽnS



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama