Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Billboard

1.9.2016 14:03 vložil Jirka Ptáček

Tak on je to oblíbený fór Zelených. Nejprve vstoupíte do koalice, která tak logicky stojí i na vašich hlasech. Ale celou dobu se tváříte, že jste přesto "tak trochu opozice". Pro mě je dodnes nepochopitelné, že vám tenhle trik příznivci i novináři baští.

Stavební předpisy a celý IPR uplácal Hudeček a jeho parta. Konkrétně návrh původních Pražských stavebních předpisů (PSP) schválila Rada hlavního města Prahy dne 15. července 2014 s účinností od 1. října 2014. Těsně před komunálníma volbama. Tolik k Tebou zmíněné odolnosti TOP 09 proti billboardové lobby. Právě tahle lobby rozjela proti Hudečkovi bezprecedentní antikampaň, která ho pak ve volbách jednoznačně poškodila.

Takže schválené předpisy potopilo především ANO a to jak na úrovni ministerstva pro místní rozvoj, tak na úrovni magistrátu. Ale na tom magistrátu už za vaší asistence, jelikož jste součást koalice Adriany Krnáčové a máte k dispozici poměrně důležité funkce.

Mimochodem, vy jste si právě tady na Praze 3 s ANO domluvili přímou předvolební spolupráci. Dokonce bych řekl, že právě díky spolupráci s ANO jste dostali tolik hlasů. Že by tehdy vedl kdokoliv z billboardářů nějakou antikampaň proti Zeleným, nebo přímo proti Matějovi Stropnickému, o tom přeci nemůže být vůbec řeč :-)antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama