Diskuse

Názor zastupitele: Farmářské trhy na Jiřáku má provozovat firma bez historie a zkušeností

Vložit nový příspěvek

Re: Je to skutečně zvláštní

8.1.2017 11:56 vložil zdena

Petr Novák napsal

Je to celé skutečně prazvláštní, do čeho se radnice Prahy 3 pouští, resp. jakou firmu a její nabídku výběrová komise městské části hodnotí jako nejkvalitnější. Připojuji své názory:
- dle smlouvy mezi dodavatelem (World Production s.r.o) a subdodavatelem (CH Catering s.r.o.) vlastně veškeré řešení farmářských trhů má na starosti subdodavatel, veškeré případné problémy se zakázkou dodavatel přenáší na subdodavatele (sankce, vady, škody). Jaká je v řetězci firem z hlediska úspěšného dlouhodobějšího partnerství přidaná hodnota World Production jako dodavatele pro Prahu 3? CH Catering se mohla přihlásit do VŘ sama, bez prostředníka...
- hodnotila výběrová komise i kvality subdodavatele? Dle dostupných veřejných informací v OŘ (https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-firma?subjektId=343544) byl na jednatele společnosti, Josefa Cincibuse, resp. samotnou společnost CH Catering v nedávné době vydán a zřejmě i vypořádán exekuční příkaz (zapsáno 20.6.2016, vymazáno 16.8.2016). V OŘ rovněž chybí jakékoliv informace z minulých účetních závěrek CH Catering (to dost říká o tom, jak si na tom firma stojí). Skutečně chce mít Praha 3 za partnera společnost CH Catering s.r.o. (prostřednictvím World Production s.r.o.) v roli organizátora farmářských trhů na Jiřáku na následující dva roky?
Jak je možné, že firma zvítězila na základě finančních výhod- bude dodávat zdarma ovoce do škol, slevy důchodcům, to přece musí dodat stánkaři zdarma . To přece nebylo v pravidlech soutěže. Kromě toho Archetyp fungoval a nikdo mu neřekl, žemá něco měnit.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Je to skutečně zvláštní

6.3.2017 22:14 vložil alena

Toho ovoce do škol není moc- ale i tak jej děti nepotřebují. Mají svačiny z domova a obědy. Jakou zeleninu-_bude to kapusta, zelí, mrkev,cibule - a to budou darovat trhovci nebo jim to firma zaplatí. _? Důchodci slevu- jak poznáte kdo je dúchodce a zase to bude ztríáta pro trhovce. Taková nekonkrétní a nesmyslná nápln programu vyhrála výběrové řízení _?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama