Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Upřesňující zpráva o činnosti některých členů Zastupitelstva MČ Praha 3

Vložit nový příspěvek

Re: reakce na pana Popova

7.2.2011 23:49 vložil Matěj Stropnický

Vážený pane Popove,
pokud jste chtěl upřesnit okolo redakční rady opravdu úplně vše, měl byste rovněž dodat, že jsem to byl já, kdo účast pana Oldřicha Kužílka na jejím jednání navrhl, že jsem ho oslovil a Vám jej navrhl pozvat. Ale vem to čert, čí jsou zásluhy - hlavně, že taková věc vůbec byla možná, už to je v podmínkách radnice Prahy 3 převratné.
Co se týče privatizace, je to přesně, jak píše kolega Ondřej Rut. Už měsíc urguji svolání privatizační komise, kde jsem členem. Její předseda Marek Zeman (ODS) mi za celou tu dobu ani neodpověděl, místopředseda komise Tomáš Kalousek (TOP 09) mi odmítá odpovědět i na tyto dvě elementární otázky: jakou metodou budeme pravidla měnit, budeme novelizovat pravidla IV. etapy a mám tedy připravit pozměňovací návrhy k nim? nebo mám připravit návrh úplně nový? nebo jsme zatím ve fázi věcného záměru a mám připravit nejprve teze? Nevím. Vedení komise mi není schopno sdělit ani kdy bude komise konečně zasedat, tím méně do kdy mám návrhy případně předložit. Neuvěřitelné. Takové jednání ve mně nevzbuzuje velkou důvěru a bude předmětem jednání našeho klubu, jak s návrhy, které máme, naložit. Protože tu opravdu nejsme od toho, abych za koalici dělali, co je její práce.
S pozdravem
Matěj Stropnický
předseda klubu zastupitelů Žižkov (nejen) sobě


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: reakce na pana Popova

6.3.2011 22:35 vložil Afka

Tak mě tak napadlo, že jde pouze o čas. ODS těsně před volbami odhlasovala velký balík domů k privatizaci a teď jim jde o to, aby doběhly podle současných špinavých tzv. "pravidel". Cinklé veřejné zakázky na "nezávislé" odhadce a skvělá realitka, která neustále mění svoje jméno a adresu je zárukou jistých prebend.
TOP 09 tuto hru přijala a zahodila svoje předvolební sliby. Kapříci ve fotbale nebo radnici jsou prostě stále neodolatelní pro určitou část naší populace. Myslím, že hlavním cílem pro toto období bude pro opozici, nenechat se namočit do leváren, které zjevně budou pokračovat. Je třeba myslet trochu do=předu a TOP 09, VV atd. skončí stejně jako US (uhelné sklady). Jsou to prázdé známky bez obsahu, které teď splnily svůj účel - nachytat voliče, aby je volil. Označení pravice a levice na obecní úrovni je manipulace určená přitroublíky a bohužel funguje. Rád bych se dožil radnice, která bude uvažovat pouze ve prospěch obce, ale to by tam nemohli být lidé typu Hurdy atd.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama