Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Politická kultura

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 13:54 vložil Karel

Lžete, přečtěte si, co jste napsal v původním příspěvku (Lavande pro Prahu 3 zajiš'tovala...). Pravda je taková, že Lavande zajišťovala program pro žižkovské listy, které měly na Vinobraní stánek. S městskou částí Praha 3 neměla agentura nic společného..! Že Vás to baví....lhát!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 14:20 vložil Michal

Proč ta podrážděnost Karle? Že by špatné svědomí? MČ P-3 je pořadatelem Vinohradského vinobraní, nebo i to chcete zpochybňovat? Nakonec je tady řeč především o ŽL, pro kterou agentura Lavande pracuje. A právě prostřednictvím ŽL tato agentura "zajišťovala" pro Prahu 3 program (takže pravděpodobně prostřednictvím ŽL dostala za tuto činnost z radničních peněz zaplaceno). Osobně na tom nevidím nic, nad čím byste se měl tak rozčilovat. Dráždí Vás to spojení s P-3? Spíš bych se zamyslel nad spojením s ŽL. Zkrátka jen odvádíte pozornost... Evidentně jste dobře informován, takže některé zveřejněné skutečnosti, jak jsem je popsal výše, jsou Vám asi nepříjemné. Asi sám víte proč...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 14:37 vložil Karel

Ano, jsem dobře informován o naší práci, kterou těmito lživými výroky poškozujete. Ano, dráždí mě spojení s Prahou 3, pro níž jsme nikdy nic nedělali a už vůbec jsme pro ní nezajišťovali žádný program na Vinobraní! Jinak bychom se vystavovali podezření z klientelismu. Ale to už bude řešit právní zástupce, který se obrátí na provozovatele tohoto zpravodaje. Vybudovat firmu je těžké, slušnou o to víc, ale pomlouvat ji nic nestojí.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 14:48 vložil Michal

Takže dle Vašeho názoru případná spolupráce s MČ Praha 3 poškozuje dobré jméno společnosti? To je velmi zajímavý názor. Mohl byste nám to zde trochu osvětlit? A to vystavení podezření z klientelismu v případě spolupráce můžete trochu rozvést, v čem konkrétně ? Děkuji za odpověď.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 14:59 vložil Karel

Velmi rád. Jakákoli spolupráce s Prahou 3 by pro nás byla logicky velmi zajímavá, ale to bychom nesměli spolupracovat s měsíčníkem, v němž je inzerce právě od Prahy 3. I kdyby byla inzerce zdarma, nebo barterově, což nevíme a nezajímá nás to, mohlo by vzniknout podezření, že jakákoli práce pro Prahu 3 je vedena přes žižkovské listy, když publikují reklamu Praze 3. Nikdy jsme nic podobného nedělali, neděláme a dělat nebudeme. A orazujeme se vůči vašemu lživému výroku!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 15:06 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Poslyšte, nejste drobet paranoidní? Jděte se podívat třeba do diskuse na iDnes. Taky se nad ní tolik rozčilujete?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 15:22 vložil Michal

Teda Karle, tuhle konstrukci snad nemůžete myslet ani vážně. Tím se dostáváme mimo seriózní diskuzi, protože zde naznačujete jakési propojení mezi ŽL a radnicí. Asi toho vážně víte víc než já. Znovu Vám však připomenu pointu mého příspěvku hned na začátku a to jsou samotné ŽL. Myslím, že zvláště poslední číslo ostře zaměřené a neobjektivní vůči starostce Hujové jasně naznačilo, co si představuje pod pojmem "nezávislý lifestylový měsíčník". Takže pokud tak úzkostlivě dbáte na Vaši pověst (a Vy jste která z těch tří slečen uvedených kontaktech?) tady máte prostor k zamyšlení.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 15:34 vložil Karel

Mně vůbec nezajímá pointa vašeho příspěvku. Mě zajímá to, proč v příspěvku uvádíte nepravdu a poškozujete nás!


Reagovat  Reagovat s citací


Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 15:43 vložil Michal

No vidíte, a právě tahle pointa kdo stojí za ŽL by zrovna Vás zajímat měla. Je však také možné, že to moc dobře víte a jen tady čeříte vodu. Tím považuji tuto neplodnou diskuzi za ukončenou a přeji Vám hezký zbytek dne.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 16:03 vložil Karel

To je dobré. Poškozujete jméno firmy tím, že píšete nepravdy, ale ty nejsou podstatné, protože jde o to, kdo stojí za žižkovskými listy. Opravdu dobré!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

18.5.2012 01:34 vložil j.svrcek

Musím uznat, že žižkovské listy se poškozují hlavně tím jak velebí naše kmotry hurdu apod. A poslední číslo? :D no... paní starostka a její postup vůči šmelení s pozemky pod Parukářkou, byl někomu určitě nepříjemný, takže je načase jí sesadit. viz: http://prazsky.denik.cz/zpravy_region/v-praze-3-vyvrcholily-neshody-rada-schvalila-odvolani-starostky-20120517-411m.html


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama