Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Politická kultura

Vložit nový příspěvek

Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 13:10 vložil Karel

Nejste přesný, což tady není nikdo...jsou to smyšlenky. Pozor na poškozování dobrého jména zavedené firmy. Agentura Lavande (ne La Lavande!) NIKDY PRO PRAHU 3 NEPRACOVALA a NEBYLA S NÍ V ŽÁDNÉM SMLUVNÍM či JINÉM VZTAHU!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 13:38 vložil Michal

Taky tady nikdo netvrdí, že byla ve smluvním vztahu. Z webu http://www.lavande-event.cz/zkusenosti:
Spolupráce s nezávislým měsíčníkem Žižkovské listy(nezávislým...hi,hi)
Počátkem tohoto roku začínáme naplno spolupracovat s nezávislým měsíčníkem Žižkovské listy, pro který už jsme v roce minulém pořádali několik zajímavých eventů. Například jsme zajišťovali dětský program na Vinohradském vinobraní včetně malování na obličej, organizovali slavnostní předávání cen vítězům soutěže, kterou ŽL pořádaly, vyplňovali se čtenáři anketu, atd.
Jo, kuří voko je kuří voko, že Karle...Jakou máte další smyšlenku?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 13:54 vložil Karel

Lžete, přečtěte si, co jste napsal v původním příspěvku (Lavande pro Prahu 3 zajiš'tovala...). Pravda je taková, že Lavande zajišťovala program pro žižkovské listy, které měly na Vinobraní stánek. S městskou částí Praha 3 neměla agentura nic společného..! Že Vás to baví....lhát!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 14:20 vložil Michal

Proč ta podrážděnost Karle? Že by špatné svědomí? MČ P-3 je pořadatelem Vinohradského vinobraní, nebo i to chcete zpochybňovat? Nakonec je tady řeč především o ŽL, pro kterou agentura Lavande pracuje. A právě prostřednictvím ŽL tato agentura "zajišťovala" pro Prahu 3 program (takže pravděpodobně prostřednictvím ŽL dostala za tuto činnost z radničních peněz zaplaceno). Osobně na tom nevidím nic, nad čím byste se měl tak rozčilovat. Dráždí Vás to spojení s P-3? Spíš bych se zamyslel nad spojením s ŽL. Zkrátka jen odvádíte pozornost... Evidentně jste dobře informován, takže některé zveřejněné skutečnosti, jak jsem je popsal výše, jsou Vám asi nepříjemné. Asi sám víte proč...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 14:37 vložil Karel

Ano, jsem dobře informován o naší práci, kterou těmito lživými výroky poškozujete. Ano, dráždí mě spojení s Prahou 3, pro níž jsme nikdy nic nedělali a už vůbec jsme pro ní nezajišťovali žádný program na Vinobraní! Jinak bychom se vystavovali podezření z klientelismu. Ale to už bude řešit právní zástupce, který se obrátí na provozovatele tohoto zpravodaje. Vybudovat firmu je těžké, slušnou o to víc, ale pomlouvat ji nic nestojí.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 14:48 vložil Michal

Takže dle Vašeho názoru případná spolupráce s MČ Praha 3 poškozuje dobré jméno společnosti? To je velmi zajímavý názor. Mohl byste nám to zde trochu osvětlit? A to vystavení podezření z klientelismu v případě spolupráce můžete trochu rozvést, v čem konkrétně ? Děkuji za odpověď.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 14:59 vložil Karel

Velmi rád. Jakákoli spolupráce s Prahou 3 by pro nás byla logicky velmi zajímavá, ale to bychom nesměli spolupracovat s měsíčníkem, v němž je inzerce právě od Prahy 3. I kdyby byla inzerce zdarma, nebo barterově, což nevíme a nezajímá nás to, mohlo by vzniknout podezření, že jakákoli práce pro Prahu 3 je vedena přes žižkovské listy, když publikují reklamu Praze 3. Nikdy jsme nic podobného nedělali, neděláme a dělat nebudeme. A orazujeme se vůči vašemu lživému výroku!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 15:06 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Poslyšte, nejste drobet paranoidní? Jděte se podívat třeba do diskuse na iDnes. Taky se nad ní tolik rozčilujete?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 15:22 vložil Michal

Teda Karle, tuhle konstrukci snad nemůžete myslet ani vážně. Tím se dostáváme mimo seriózní diskuzi, protože zde naznačujete jakési propojení mezi ŽL a radnicí. Asi toho vážně víte víc než já. Znovu Vám však připomenu pointu mého příspěvku hned na začátku a to jsou samotné ŽL. Myslím, že zvláště poslední číslo ostře zaměřené a neobjektivní vůči starostce Hujové jasně naznačilo, co si představuje pod pojmem "nezávislý lifestylový měsíčník". Takže pokud tak úzkostlivě dbáte na Vaši pověst (a Vy jste která z těch tří slečen uvedených kontaktech?) tady máte prostor k zamyšlení.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 15:34 vložil Karel

Mně vůbec nezajímá pointa vašeho příspěvku. Mě zajímá to, proč v příspěvku uvádíte nepravdu a poškozujete nás!


Reagovat  Reagovat s citací


Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 15:43 vložil Michal

No vidíte, a právě tahle pointa kdo stojí za ŽL by zrovna Vás zajímat měla. Je však také možné, že to moc dobře víte a jen tady čeříte vodu. Tím považuji tuto neplodnou diskuzi za ukončenou a přeji Vám hezký zbytek dne.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

17.5.2012 16:03 vložil Karel

To je dobré. Poškozujete jméno firmy tím, že píšete nepravdy, ale ty nejsou podstatné, protože jde o to, kdo stojí za žižkovskými listy. Opravdu dobré!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Pro Moulina - Žižkovské listy

18.5.2012 01:34 vložil j.svrcek

Musím uznat, že žižkovské listy se poškozují hlavně tím jak velebí naše kmotry hurdu apod. A poslední číslo? :D no... paní starostka a její postup vůči šmelení s pozemky pod Parukářkou, byl někomu určitě nepříjemný, takže je načase jí sesadit. viz: http://prazsky.denik.cz/zpravy_region/v-praze-3-vyvrcholily-neshody-rada-schvalila-odvolani-starostky-20120517-411m.html


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama