Diskuse

KOMENTÁŘ: Vrakem na školu v přírodě

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Veřejné školství

15.6.2015 20:41 vložil nicname

Vy nemáte školní radu, kde jsou zástupci školy (ředitel/ka), zástupce města a zástupce rodičů? Pokud, jak paní v článku píše, je to každý rok, tak proč se to neprojednává na zasedání školní rady? A proč, když o tom víte, se například neinformujete přímo na vedení školy ještě před tím, než odvážíte dítko k autobusu? Jo já zapomněl, lidi dost zlenivěly a tak místo angažovanosti jsou apatičtí a řeší až za 5minut 12 nebo po. Typické.
Mimochodem, pamatuji si, že nám pokaždé učitelé nutili psát takovéto výlety do třídní knížky a to tak, že v dostatečně dlouhém předstihu.
Takže doporučuji více angažovanosti a bude míň překvápek....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Veřejné školství

18.6.2015 11:37 vložil Krust

Tohle je hodně mimo. Konvička zakládal tenhle web a několikrát kandidoval do zastupitelstva.


Reagovat  Reagovat s citací


Veřejné školství

19.6.2015 11:51 vložil Michal Konvička

Vy jste "nicname" vážně mimoň...Jednak se neobtěžujete ani podívat, kdo je autorem článku a pravděpodobně o fungování školské rady a vůbec ZŠ Jiřího z Poděbrad víte jen málo. Vy byste místo poučování jiných o angažovanosti mohl začít u sebe alespoň tím, že vystoupíte z anonymity a nebudete se stydět za vaše jméno. Moje angažovanost v tomto případě vedla k tomu, že děti přijeli z hor novým a bezpečným autobusem, za což panu řediteli děkuji a doufám, že do budoucna je jednou pro vždy téma "školní autobus" vyřešeno.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Veřejné školství

19.6.2015 18:06 vložil nicname

To máte pravdu, nevím jak to funguje na ZŠ Jiřího.... ale vím jak to funguje obecně a nechápu co to melete za nesmysly... Pokud se objevovaly problémy opakovaně tak nevím proč jste to neřešili před tím výletem? proč jste neapelovali na ředitele případně jako zástupci v radě jste nechtěli podrobnosti ohledně dopravce? Myslím, že mimo jste hlavně vy, protože to, že děti se vrátili novým autobusem přesně odpovídá mé tezi, že kdybyste to řešili dřív (tím ale neomlouvám ředitele ZŠ) tak by i odjížděli novým autobusem...


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama