Diskuse

Zdeněk Zábojník, ČSSD: Mezi Skyllou a Charybdou

Vložit nový příspěvek

ČSSD jako tmel

25.8.2014 12:47 vložil Matěj stropnický

Dobrý den,

autor sice na radnici vůbec nepůsobí, ale zřejmě má určité informační kanály: ono který úředník by si rád nepostěžoval, když u toho nebude zveřejněno jeho jméno? Je pravda, že s úřadem musím bojovat. Aby také ne, když si jeho zaměstnance léta vybírala ODS a jí jsou zvyklí být loajální. Zatímco opozice mne celé dva roky leda tak šimrá, úřad se ukázal být tím pravým vyzyvatelem změn, které tu prosazujeme a z nichž mnohé nastaly. Někteří úředníci to, že nastala změna pochopili po krátkém čase, jiní na to potřebují déle. Dřív nebo později to však pochopí všichni, to mi věřte.
A že byla ČSSD tmelem naší koalice? Pro mne byla historickým zklamáním. Jsem léta obhájcem sociálnědemokratické politiky a spolupráce zelených s ČSSD na celostátní úrovni. Co jsem však potkal tady na Žižkově, to nemělo se stranou hájící práva slabších mnoho společného. Povýšená, intrikující neschopnost - to jsou tři slova, jimiž bych charakterizoval působení ČSSD na radnici.
Ale co, třeba je kandidátka ČSSD zbrusu jiná a po volbách bude lépe. Mně jsou sociální demokraté stále ideově nejbližšími partnery, i když zde autor na mne plive. To může být z neznalosti nebo předvolebním časem.

S pozdravem

Matěj Stropnický


Reagovat  Reagovat s citací


Re: ČSSD jako tmel

25.8.2014 19:53 vložil JSJS

Dobrý den,
tady jsou zase tři slova, která plně charakterizují Vás, pane Matěji Stropnický:
- AROGANTNÍ
- HISTERICKÝ
- NEKOMPETENTNÍ.

Ani netušíte, kolik lidí si přeje, abyste už zmizel z radnice. Snad volby dopadnou tak, aby se toto přání vyplnilo.

Hezký den JS.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: ČSSD jako tmel

10.9.2014 20:14 vložil Matěj Žaloudek

Já myslím, že on to asi ví, kolik lidí si to přeje ;)

Mě ta argumentační vyprázdněnost teda fascinuje. Na posledním zasedání už to bylo místama opravdu směšný. Kolikrát Stropnický řekne nějaký neutrální výrok typu "z knihy cti již jednou někdo vymazán byl" a jeden opoziční zastupitel za druhým si pak půjčují mikrofon, aby přispěli svými argumenty: "měl byste se naučit chovat", "pozor na kult osobnosti", "až budete starší, třeba pochopíte..."
To je ta opoziční práce?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama