Diskuse

Vysvědčení žižkovské radnici – skoro samé pětky

Vložit nový příspěvek

nepřesnost

30.6.2008 09:09 vložil Petr

Pánové, nechci se zastávat paní starostky, ale nechápu, jak můžete napsat, že na dotazy odpovídal mluvčí a starostka zástupce nepřijala. Vždyť jste tam byli a viděli jste, že ona je sice odmítla přijmout na ulici a před kamerami, ale pozvala je dovnitř a petici přijala za zavřenými dveřmi. To, jak arogantně se při tom chovala, je už druhá věc. A mluvčí na žádné otázky neodpovídal - resp. s odvoláním na protokol vysvětlil, proč starostka nepřijde před budovu. Ale venku "před kamerami" nereagoval na obsah petice ani na vysvědčení.

Přiznám se, že nevím, jak si tuhle nepřesnost vysvětlit, když vím, že jste na místě byli. Jak vám mám věřit, že objektivně píšete o ostatních událostech. Asi nikdo nepochybuje, že radnice na Prahu 3 kašle, ale když ji budete vykreslovat černější, objektivitě vašeho zpravodajství tím nepřidáte.

Jestli má být naše jediná naděje vaše objektivní zpravodajství, pak musí být skutečně objektivní.

Petr


Reagovat  Reagovat s citací


Re: nepřesnost

30.6.2008 17:04 vložil Bob

Tak s timto nazorem jednoznacne souhlasim. I kdyz umysl autora to asi nebyl... to ze si pani starostka v bezpeci sve kancelare si nakonec chvilku nasla, je patrne jak z textu, tak z prilozeneho videa. Ale tendencnost textu je patrna na prvni pohled. Z Radnicnich novin jsem na podobny sloh uz alergicky.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama