Diskuse

Vedle stadionu Viktorky budou stát budovy A a B

Vložit nový příspěvek

Cena až na začátku počinu

2.3.2015 16:28 vložil Jiří Kalvach

Přátelé, jistě architekti odvedli dobrou práci, bude to něco na míru. Když vidím tu náplň projektu a podzemní stání pro 240 aut (přidal bych pro rezidenty aspoň 270 míst), tak si chvíli dovolím být prorokem a ohlásit změnu ceny již nyní. Ne 850 milionů, ale 1,4 mld. Kč. To by měla být reálná cena. Nikoliv cena obvyklá, jak by se laikům a některým dobrým advokátům mohlo zdát. Obvyklá se bude konat až po prodeji hotové investice pánům konšelům, pokud ovšem nebudou podílníky na nákladech.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Cena až na začátku počinu

13.3.2015 16:04 vložil eva hladka

už teď doprava po Seifertově ul. ve špičkách stojí a objíždí se nejbližšíma ulicema, kde je škola školka /Vlkova/ nebo školka a dětské hřiště a sport. hřiště/ /U Rajské zahrady/, nemocnice a škola /Kubelíkova ul/ a teď přibude další zdržení provozu /příjezd a výjezd z nových budov /. Všechny tyto ulice jsou uzké a oboustranně zaplněné park. auty. Zajímalo by mě EIA a také kde budou umístěny výfuky klimatizace z garáží a jak bude kontrolována její účinnost


Reagovat  Reagovat s citací


To je problém

26.12.2014 12:49 vložil Radek

přizpůsobit architekturu fasády do Krásovy ulice protějším a okolním historickým domům? Je dále problém do této ulice použít šikmých střech? Půdorysné umístění objektu půdorysu "L" se připravuje o výhled do parku. Dále směrem od Kachlíkárny toto dominantní průčelí do parku bude vyznívat jako nedostavěný vnitroblok. Škoda promarněné šance ke zviditelnění Žižkova významnou, hmotovým ztvárněním odvážnou architekturou.


Reagovat  Reagovat s citací


k.j

19.12.2014 01:23 vložil ondatra

preco deforumjete fotky???
to je ako keby ste deformovali akukolvek inu informaciu!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: k.j

19.12.2014 11:47 vložil Michal Vronský

Čestně prohlašuji, že jsem fotky nedeformoval. Jsou to snímky projekčního plátna na té prezentaci. Některé fotky jsem maximálně horizontálně vyrovnal, pokud jsem je vyfotil nakřivo, a u některých jsem musel i něco oříznout (v řádu mm, například kus nebe).


Reagovat  Reagovat s citací


bez nápadu

18.12.2014 21:37 vložil zdena

je to bez nápadu a bez citu k prostředí , pouze vyplnit prostor, který si zakoupili byty a restauracemi


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama