Diskuse

Plán oprav pro domy ve správě SKM na rok 2009

Vložit nový příspěvek

SKM

1.1.2009 11:18 vložil vlasta

to jako SKM spravuje všechny obecní domy na Praze 3 ?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: SKM

1.1.2009 13:20 vložil IRI

Rekl bych, ze ano. Urcite... je to obecni spolecnost Prahy 3. Mimochodem ted se rozhodli, ze ji valnou cast prodaji soukromemu vlastnikovi.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: SKM

1.1.2009 20:38 vložil vlasta

to přece není možné takové částky na opravu !!! viz třeba výměna oken v ulici U Vinohradské nemocnice !!! to si na tom pěkně někdo nahrabe


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: SKM je trnsparentní zlodějna!

2.1.2009 12:07 vložil ivánek-Íčko

Najděte si na webu justice správní orgány SKM Praha3- představenstvo a dozorčí radu! Provaření lumpové a mafiáni Prahy 3! Mají SKM jako vedlejšák! A rozhazují peníze získané za nájemné. Převod 66% akcií soukromé firmě CPP Services, s.r.o. je báječný- během několika měsíců je již jiná firma jejich vlastníkem! A takový trouba - zastupitel(!) a zároveň ředitel SKM a člen představenstva není ani schopen o tom informovat zastupitele! Ganster k pohledání. A v rozpočtu SKM je již plánováno odborníky z SKM již 50 mil.Kč na mandátní výdaje pro soukromou firmu s.r.o., která vznikla s 200 tis.Kč a s jednatelem Milanem Ganíkem (alias Ganikem)z Nebušič jako jednatelem zahraniční firmy. Propojení jna mafiána a kmotra H je snadné. Oba jsou v nadaci pro územní rozvoj Prahy 3! Lumpárna na n-tou, zvláště když mafián H. je zároveň předsou oblastní rady ODS na Praze 3. Je zapotřebí oznámit tento bordel- ekonomickou a politickou mafii orgánům ODS! Je zapotřebí ty lumpy nakopat do prdele! (mafiány Pavla Hurdu, lochmana, šmída, MUdr. zemana, českého, pechu! A domů poslat kozumplíkovou! Požaduji volbu nové radnice i se slušnými lidmi z ODS! To co tam je za ODS je hlasovací mašinérie! Zastupitelé za ODS si konečně uvědomte, že přispíváte svým chováním k velké neoblibě ODS, volby Vám to spočítají! Ti vrcholoví lumpi si mažou kapsy . Což musí být takoví místopředsedoé= radnice jako je nevzdělaný podnikatel v cestovním ruchu (Z-Travel) či "vysokoškolský pedagog" Mgr. Šmíd, který řídí komisi obchodních aktivit zastupitelů ! Pak se dobře rozdávají prodejny v Táboritské ulici (p. Lochman, zbytečná lékárna v Táboritské 22) A hlavně jsou již oba zaháčkováni ve společnostech, které "spravuje pan hurda - jakéssi Frame Akropolis či Pražská parkovací, a.s. s majitelem MČ Praha 3! Lumpové žerou a mlaskají při tom kde se dá!.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: SKM je trnsparentní zlodějna!

17.3.2009 14:05 vložil Kateřina

Jen mě tak napadlo, zda by se na toto jejich jednání nedalo podat alespoň trestní oznámení.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: SKM je trnsparentní zlodějna!

17.3.2009 20:13 vložil :-)

vykopat všichni!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: SKM je trnsparentní zlodějna!

19.3.2009 15:13 vložil Joska

Zdravim, no, problem je, že ODS je celá spolkem zlodějů a gaunerů. To je také to, proč se s nimi rozešel Klaus a proč mají teď takové problémy. Krade se se ve vládě (např. Řebíček a Viamont), v parlamentu, na pražském magistrátu a samozřejmě i v samosprávě. Jedná seo komplexní rozkrádání a už zřejmě jde jen o to, kdo rozkrade víc. A co je ještě větší problém je to, že ČSSD jsou velmi podobní gauneři s tím rozdílem, že oni neseděli třeba na pražském magistrátu 20 let... Obecně platí to, že za dvacet let v úřadu krade uplnš kdokoliv. Tedy, aktuálně v Praze a v jednotlivých jejich obvodech krade pravděpodobně úplně každý vyšší úředník!!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama