Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: ????

19.10.2013 20:31 vložil Nene

Dá se předpokládat, že celý pozemek vysílače i s plochou kolem připadnul Českým radiokomunikacím, které ho nyní pronajaly někomu dalšímu. Ten dělá úpravy.
Bylo by zajímavé zjistit, jestli měla MČ pozemky někdy v pronájmu a udělala tam park nebo to bylo jenom s trpěním ČR.

Mně rusky mluvící osoby nevadí. Ohrazená byla jenom část uprostřed, kde byly i stolky a plocha na pikniky. Lavičky byly přístupné celé léto.

S tím leháním na trávník to není tak jednoduché, protože musíte najít místo, kde nejsou hovna. Někdy je to docela problém. Zkuste si vzít deku a hledejte. V Riegráku je to bohužel totéž.

Díky náplavám a dalším lidem z jejich měst a vesnic ( a nespravedlivému systému přerozdělování daní), máme v Praze metro a řadu dalších věcí, které bychom jinak neměli. Bez jejich peněz by ta Praha na tom zase tak dobře nebyla. Okradený je tady "skoro každý" turista a už jsem ve větším jezdí skoro jenom ti Rusové.

Vysílací věž je jednou z dominant Prahy, stejně tak je unikátní výhled z věže a to znamená zvýšený turismus v této oblasti. Podle toho, co ta firma dělá, tak tam mají hotel, restauraci a teď mění pozemky dole. Lidí bude jezdit více a častěji. V létě bude park asi pořád plný. Chápu, že to starousedlíkům vadí.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama