Diskuse

Jak (ne)ušetřit za teplo v bytech MČ Prahy 3

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Motivace

20.5.2012 11:30 vložil Michal

dnes je již rozdíl mezi tržním a regulovaným nájmem minimální, v mnoha případech je tržní již pod regulovaným nájmem. Rozhoduje kvalita bytu a jeho vybavení. Hybným momentem je vůle a snaha nájemníků v regulovaných bytech stávající situaci řešit a najít si běžný nájem, tedy uskutečnit změnu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Motivace

23.5.2012 17:35 vložil zdenekto jsem psal pro ty kdo jsou nespokojení s obcí, že si mohou jinde polepšit. Budte rádi, že jste v obecních bytech a že si můžete zstěžovat a ještě dotanete byty levně ke koupení.skutečně kdo je nespokojen at jde jinam.My jsme v restitučním domě a nemužeme si nstěžovat,

+++++Reagovat  Reagovat s citací


někdo z ODS?

30.5.2012 21:48 vložil Zdeněk Čihák

Dobrý den, vzhledem k tomu, že už Vaše "chvalozpěvy" na byty ve vlastnictví MČ nemohu dále snášet, chtěl bych Vás upozornit, že byty ve vlastnictví MČ nejsou žádnou levnou výhrou,navíc když privatizace panelákových bytů se pohybuje okolo 27.000,-Kč za m2, což je téměř cena novostavby.
autor článku o měřácích ..........Zdeněk Čihák


Reagovat  Reagovat s citací


Re: někdo z ODS?

1.6.2012 18:34 vložil Bob

Vážený pane, podíval jste se někdy do ceníků realitních kanceláří nebo developerů ? Zjevně nikoliv, protože jinak byste nepsal takovou kravinu, že cena 27.000 Kč se blíží ceně novostavby. Starší byt se prodává za cenu cca. 40.000 kč za metr čtvereční, novostavba za cca. 60.000 Kc. To znamená, že prodejní cena při privatizaci je doslova za hubičku /při rychlém jednání se poskytuje navíc sleva 20 procent/. Krom toho pokud se vám zdá cena vysoká, pak si byt nekupujte, nikdo vás k tomu přece nenutí ...

V usneseních Zastupitelstva lze snadno dohledat nabídkové ceny privatizovaných bytů .. pro příklad: 78 metrový byt v ulici na Hlídce za cenu 1.4 mil ..

Nebydlím na Praze 3, neznám tedy cenu tepla, každopádně v našem SVJ v Praze 7 platíme za GJ tepla 650 kč ...


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama