Diskuse

Garáže v Lupáčově pro bohaté

Vložit nový příspěvek

Re: Pane, vy jste fakt pitomec

8.9.2010 13:18 vložil Mirek Trejtnar

Je mi líto, že jste si můj příspěvek nepřečetl dosti pozorně. Článek je přece o něčem úplně jiném, než uvádíte.
Nicméně jsem v uvedených městech byl a neviděl jsem tam centrální náměstí s chráněnou památkou poddolovaná a zalitá betonem.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Pane, vy jste fakt pitomec

12.9.2010 22:30 vložil lacman

Je to děs! Občané uvědomte si před vlbami, že cca 170 lidí vyznávajícího modrého ptáka si rozdělilo dobře placené koryta - viz tupohlavci lochman, šmejd, koza-plíková, benda, matušek jako radní, další z komisí jungwirt, majitel radnice Praha3 hurda (otec vlasti Praha3, předseda stranické skupiny zastupitelů, předseda oblastní rada ODS na Praze 3, imbecilní radní velké radnice Pecha (nejen že pan bakalář nic neumí, dvacet let se válí v politice, ale je to odborník na plynárenství- pro ně to nese s hurdou miliony! To je dnešní svoloč z ODS, která 22 hlasy z 36 ovládá radnici!! A předseda představenstva s.odbornice Koza-plíková- ta nám ještě ukáže za co si řádně vydělává! A ředitel SKM- ing.Císař- nenažranec z neumětel! Pánové a dámy z ODS- zmiztetam, kde nechal čert díru- do pekla ! A co nejrychleji!
PS. Na křižovatce, kde zahynula malá dívenka s culí s. PECHa- snad tento dinosaurus nechce znovu se cpát dopolitiky! ODS táhněte- už jste si nakradli dost (při vašem podprůměrném vzdělání!!

A tomu pánovi co bojuje za odborníky z ODS přeji, aby dostal přesdržku od občanů! Jsou již značně nasraní!,


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama