Diskuse

Reakce na příspěvek

Discovery

20.4.2015 18:53 vložil Zdeněk Zábojník

Chci opravdu zdůraznit, že Výbor pro územní rozvoj nepodpořil žádnou z variant předložených investorem. V obou variantách zůstává monster market beze změn tj. 53 000 m2, které investor zchytrale pojmenoval volný čas 9000(zřejmě multikino), veř. vybavenost 9000 (ve skutečnosti úplně normální služby) a obchodní pasáž 35 000 (ve skutečnosti nikoliv "pasáž", ale obchodní plochy)-všichni členové VÚR jsou si toho myslím vědomi.
VÚR se pouze rozhodl vyhovět přání paní starostky a pověřil ji jednáním s investorem s cílem zmenšení projektu a jako projev dobré vůle doporučil paní starostce odeslat žádost o pozastavení žádosti o obnovu řízení na dobu 3 měsíců z důvodů jednání s investorem.
Nedochází tedy k žádnému stažení žaloby. Co paní starostka vyjedná a zda bude investor ochoten ke zmenšení projektu je věc druhá, pokud ne běží všechno dál, pokud ano věc se zasmluvní, aby byl závazek investora právně vymahatelný.
Ale případný vyjednaný kompromis, ve smyslu monstermarket nebude zmenšen, ale investor nabídne, že nám postaví školu/školku a park, je velmi málo akceptovatelný.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama