Diskuse

Rubikon starostky Hujové

Vložit nový příspěvek

Re: Josef Heller

29.5.2012 13:15 vložil Heller

Zaregistroval jsem své jméno a přečetl si příspěvek. Svůj důvod zdržení jsem vysvětlil ihned po hlasování a také svým stranickým kolegům. Samozřejmě ho mohu vysvětlit všem, kteří mne požádají - pro klid a proto, že se za svoje názory nestydím, můj mobil: 725 424 753.
S pozdravem Heller
PS: Děkuji za připomínku mého členství v ODA, ale nebyl jsem předsedou na Praze 3, tolik pouze pro upřesnění


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Josef Heller

29.5.2012 16:13 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Dobrý den pane radní! To s tím mobilním číslem je pěkné gesto. Možná Vám zavolám - děkuji. Přesto by mi přišlo lepší, kdybyste to vysvětlil zde - veřejně.
Přijde mi nepochopitelné, proč se vlastní radní snaží odvolat svou kolegyni. Mimochodem, je to jednoznačné porušení koaliční smlouvy, která zahrnuje i jméno paní starostky.

Za nepřesnost s tou ODA se omlouvám. Pamatuji si Vás, jak jste tu kandidoval na senátora.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Josef Heller

31.5.2012 20:05 vložil wINg

Bylo by srozumitelnější, kdyby nám ( voličům ) pan radní svůj názor v psaném textu vysvětlil. Zatím to vypadá, že umí taktizovat, popřípadě je pokrytec.

Máte pane radní ambice být opět senátorem?
wINg


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Josef Heller

1.6.2012 11:00 vložil Heller

Uvedl jsem telefonní kontakt, stačí mi zavolat (ostatně je přístupný na webu radnice). Opravdu necítím potřebu vydávat tiskové prohlášení k důvodu svého hlasování, ale rád odpovím "per hubam". Pokrytcem se opravdu necítím být, taktizování je naprosto normální záležitost.
Na otázku zda mám ambice být senátorem je jednoduchá odpověď:
Na tuto funkci musíte být navržen nějakým subjektem, který vás kandiduje - nejlépe politická strana.
PS: Kdy byla součástí funkce senátorská toga jako v Římě, to by teprve bylo něco!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Josef Heller

2.6.2012 22:49 vložil karel dubsky

Vazeny pane Hellere,
mam jediny dotaz. Mohl byste mi na teto platforme rici svuj nazor, jak byste hodnotil cloveka, ktery se zabyva peci o umirajici, reprezentuje a propaguje ji u nas a zaroven ma podil ve spolecnosti, spravujici organovou banku. Nejde o vtip, ale o seriozni dotaz (pro ostatni). Dekuji za odpoved. KD


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Josef Heller

4.6.2012 14:04 vložil Heller

Vážený pane,
tento dotaz jsem již odpovídal několikrát. Máte pravdu, zabýval jsem se péčí o umírající, propagoval jsem hospicovou myšlenku (a činím tak i dnes) a věnoval jsem tomu 13 let aktivní práce. Zároveň Vás ale musím upozornit, že nemám žádný podíl ve společnosti, která spravuje "orgánovou" banku. Zřejmě máte na myslu Národní tkáňové centrum. To je ale společnost, která se věnuje špičkovým zdravotnickým technologiím a doporučuji Vám podívat se na jejich www stránky. Společným jmenovatelem těchto mých aktivit je zdravotnictví a to jak ve formě péče o umírající, kterým již lékařská věda nemůže pomoci a také v oblasti nových zdravotnických technologií, které naopak mohou zachránit, případně prodloužit život. Vzhledem k tomu, že podobný dotaz jsem již dostal několikrát, vždy za tímto dotazem bylo podezření, že orgány zemřelých hospicových pacientů se používají pro nějaké další účely. S přihlédnutím k tomu, že pacienti hospice mají prakticky jedinou diagnozu, která zní: "Terminální stádium onologického onemocnění", je jakákoliv manipulace s jejich orgány vyloučená a navíc v každé závěrečné zprávě naleznete formulaci: "bez pitvy". Nevím co bych k tomu více dodal, ale ve zdravotnictví jsem pracoval skoro 40 let a z toho polovinu ve výzkumných ústavech a proto mám pocit, že o zdravotnictví něco málo vím.
S pozdravem Heller


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama