Diskuse

Rada Prahy 3 na svém včerejším zasedání odhlasovala usnesení, vyzývající starostku k odstoupení (aktualizováno)

Vložit nový příspěvek

Už to odstraňte! Puč v TOPce se nepodařil!

29.8.2012 22:43 vložil pavel

Už to redakce zrušte! Puč se nezdařil. ODS spolu s jednoletými "politiky" - typu prcíře Kalouska a jakéhosi Ing.Srba - prostě s podporou ODS- ss. Pechou, "Ing" Sladkovským z TUL Liberec, s Matuškem a jeho Ekoškolou a její fotovoltaickou elektrárnou, nesplňující nařízení vlády k OZE, s pronájmem školského pozemku před Ekoškolou soukromé kamarádské firmě jistě s úplatkem- to byli a jsou představitelé vskutku podnikatelské pravicové strany na Žižkově. A v čele s pravicovým lotrem, ale řádně zvoleným do obou zastupitelstev- s předsedou oblastní rady modrých ptáků- bývalým svazákem ze Stavocentrálu podniku ÚV SSM s heslem mladé holky a chlast- soudruhem Pavlem Há! Dnes vystupuje v dozorčí radě DP jako "Ing. Pavel Hurda". Buď je to jeho podvod s titulem nebo dokazuje jak si vyučený topenář může pro politickou moc koupit i odborný VŠ titul. A nemyslete si, že takové VŠ soukromě jako je Metropolitní univerzita či Cevro, podnik MUDr.Mgr. Langera- mafiózy z ODS nemohou udělovat tituly! Bez řádné práce pro VŠ studenty! A pučista Pavel Há v dozorčí radě DP Praha řádí jako amatérský boxer! Už by ho měl někdo vykopnout z politiky! Svinstev nadělal dost!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Už to odstraňte! Puč v TOPce se nepodařil!

4.9.2012 12:03 vložil XXX

Proč lžete? Stačí se podívat do Obchodního rejstříku
http://www.justice.cz/xqw/xervlet/insl/report?code=b4a34
a zjistíte, že Pavel Hurda tam žádný titul nemá. Člověče, vy musíte ale trpět!


Reagovat  Reagovat s citací


To máme na radnici tolik radních?

19.5.2012 01:20 vložil jan

Je to podivné- to máme skutečně tolik radních? Předpokládal sem, že radními jsou Ing.Hujová, kalousek, Ing.Heller, Ing.sladkovský (dezolátní doprava, chodníky), Mgr. matušek (školství, školské objekty z evropských peněz ROP a fotovoltaická elektrárna) A to jsou snad všichni! Proč ukazujete ksicht amatérského boxera, kmotra a předsedy oblastní rady ods hurdy? ( ON JE JAKÝSI STÍNOVÝ STAROSTA MČ Praha 3?Reagovat  Reagovat s citací


Prcíř může být v čele za pomoci modrých dinosaurů!s

19.5.2012 01:09 vložil petr

Zradil jsem naděje vkládané do TOP09! Tak prcíři (vánoční besídka) kalousku máš šanci se konečně dostat k moc na Praze 3! Můžeš rozšířít plejádu nekompetentních a neodborných starostů (český, kozaplíková), se kterými mával a bude mávat kmotr hurda a modrá pijavice! Označuji tě za diletanta veřejné správy a dříve za odborného poskoka od kamery. Kde dnes vyděláš 60 tisíc měsíčně s takovým vzděláním! A tak s podporou intrik modré pijavice zradíš jak je to běžné! Tvůj přínos kalousku pro radnici byl na dvě věci! Po třinácti měsících připravil (téměř za tři čtvrtě milionu platu za funkci místostarosty "průjem"- pravidla privatizace, která se zásadně lišila od proklamovaných pravidle zahrnující jednoznačně cen a slev privatizovaných bytů a vyhovovala modrým dynosaurům! ! Takže prcíř vyslyšel hlas ODS a jejich dynosaurů- hurdy, pecha, zemana, jungwitha, hofmanna, kteří konečně uskutečnili puč v koalici a dnes po prohraných volbách je modrá pijavice opět na koni a saje a saje ! A pan kalousek (nešťastn jméno- ve vládě lotr, v zastupitelstvu pražském "zpěvák" kalousek z ODS s podezřením na 50 ti milionový úvěrový podvod) a teď trumf potencionálního přeběhlíka do ODS nevzdělaného a lehko manipulovatelného místostarosty- prcíře! Ten si ani neuvědomuje, že TOP09 byla zvolena jako alternativa nových poměrů na radnici po dezolátním řádění ODS v minulém volebním období s většinou v zastupitelstvu, s lidmi jako kozaplíková, zdenda lochman,matušek, benda, císař , jungwirth, bob hofmann, graciesová, zeman, pecha, hurda, , kteří buď pokračují v politice jako zastupitelé nebo mají "zasloužené" pašalíky v orgánech společností se stoprocentní účastí Městské části Praha 3. A dnes se k této politické "kultuře" přidal neumětel kalousek a jakýsi srb! No pozdrav pánbů. S prcířem na věky a nikdy jinak! Hlavně to vzdělání, které nám chybí, viďte pane hurdo a pane kalousku! Takže budete provádět privatizaci bez doporučení Ústavu soudního inženýrství VUT Brno, bez akreditovaných odhadců podle ČSN-EN-ISO-IEC 17024 k oceňování nemovitostí, a hlavně s firmou "kamarádů" (valenta,. smeták,čížek) Baleno real, spol. s r.o, která nám provádí privatizaci veřejné správy při prohlášení vlastníka. Tato firma porušuje zákon č.513/1991 Sb., obchodní zákon, v takové míře, že jejich poslední účetní závěrka a uzávěrka této firmy se týká roku 2008 a uvedla v roce 2008 činnost jedné přepočtené osoby! To je tedy firma, která tak zásadně pracuje pro MČ Praha 3 a její orgány správy majetku!
Shrnutí: prostě za 13 měsíců kamerový "odborník" ve spolupráci z modrákem zemanem (současně pašalík jako ředitel FN Královské Vinohrady a soukromá praxe, předseda privatizační komisi (v minulém roce se sešla dvakrát- jednou na začátku roku 2011 a podruhé na konci roku 2011, týden před jednáním zastupitelstva, které přijalo hlasy koalice ostudný "průjem" o privatizaci bytů. A to ještě při jednání nabádal expert na privatizaci medicinálního majetku modrák jungwirt, aby koalice přijala tento průjem bez navrhovaných návrhů- jinak se z průjmu stane paskvil! To bylo jednání, zhnusen odešel poslední zbytek občanů! Zvláště po důkladné režii- za občany také vystoupil jakýsi mladí, který šokoval malý počet občanů dehonestací zasupitele Bc. Stropnického za nezájmu koaličních "kádrů". Pan zeman se projednávávání privatizačního průjmu nezúčastnil, byl jaksi z práce odpoledne unaven! a modrák hurda neustále chodil po sálu, telefonoval a měl vždy sadu technických připomínek! Holt předsedy oblastní rady ODS a kmotr ( podle definice bývalého předsedy ODS Topolánka).
Doporučená literatura k privatizaci:
rozhovor s Ing. Hujovou, starostkou MČ Praha 3 v Žižkovských listech z května 2011.
Teorie oceňování nemovitostí , Bradáč, Akademické nakladatelstv CERM, s.r.o. , 2004, Brno
Co budeme dělat s privatizací?


Reagovat  Reagovat s citací


osobní zkušenost

18.5.2012 22:15 vložil Michal

Ano, osobní zkušenost je nepřenositelná, kdyby však paní starostka četla více Kauzu3 dříve, než do této koalice vstoupila, mohla si nějaké ty nervy ušetřit. Teď alespoň ví, na čem je. Ovšem velkou zásluhu na stávajícím stavu má svojí absolutní nečinností a diletanstvím předseda TOP09 pan Dlouhý a jeho místopředsedové.


Reagovat  Reagovat s citací


Tomáš Kalousek...

18.5.2012 09:15 vložil Ladík

Pan Kalousek se pěkně vybarvil. Je to hezká kariera - nejprve kameraman, pak náhle radní na Praze 3, politik, který spolurozhoduje o miliardách korun. Osobně ho neznám, ale dělá to na mne tento dojem:
- neprůkazné politické zkušenosti
- zřejmé záliba v moci a penězích
- nulová úroveň cti a smyslu pro odpovědnost
- nulové morální zábrany

(mimochodem, v těchto bodem mi to připomíná člověka, který se jmenuje, tuším... Lochmann, nebo tak nějak)

Čili, ideální kandidát spolupráce pro ODS. A podívejme, poté, co se zdálo, že Vladislava Hujová myslí vážně alespoň část svého volebního programu, nastoupí tento konfident a navrhne její odvolání.

Možná se pletu, ale přijde mi to zcela zřejmé... Očekávám, že další díl této komedie bude vypadat tak, že Tomáš Kalousek se stane starostou Prahy 3. Neuvěřitelné? Ani ne, obyvatele Prahy 3 už nic nepřekvapí.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Tomáš Kalousek...

18.5.2012 11:45 vložil Iont

Taky mi to tak přijde. Kalousek se tímto asi znemožnil v TOP 09, ale věrnými službami si zřejmě zajistil volitelné místo na kandidátce ODS pro příští volby. Uvidíme...
http://www.top09.cz/tisk.php?clanek=3356&stranka=1387


Reagovat  Reagovat s citací


Co se děje?

18.5.2012 08:57 vložil alenaK onečně je tu slušná ,inteligentní starostka,
která nemá touhu se předvádět a podbízet se lidem jako ta předtím, nebo prosazovat zájmy strany nebo nějakých skupin , ..Reagovat  Reagovat s citací


Re: Co se děje?

18.5.2012 11:43 vložil j.svrcek

Ač nejsem zrovna fanoušek TOPky, tak se mi paní Hujová zdála jako slušnejší část koalice. Hurdova klika si na pozemky pod Parukářkou zkrátka šáhnout nenechá, ale je třeba jí dál sekat přes prsty, aby se po roce a půl znovu nedostala k úplný moci.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Co se děje?

6.6.2012 06:18 vložil alenaProsím opoziční poslance , aby nnenechali odvolat starostku
Hujovou Snad nic špatného nedělá a mohl by být zvolen někdo horší


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama