Diskuse

Parkovací zóny v Praze 3 neplní svůj účel a nejsou fér

Vložit nový příspěvek

souhlasím

12.12.2008 16:08 vložil xyz

Naprosto souhlasím...prakovací zóny jen šikanují řemeslníky a drobné živnostníky..u nás v domě kvůli nim skončilo papírnictví-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: souhlasím

2.4.2009 21:22 vložil Radan Blažkovič

Je velice roztomilé, jak lokálně uvažujete, ale pokud se zamyslíte trochu víc, a to o hodně víc, tak přijdete na to, že je to likvidace všeho. Téměř všichni majitelé vozů v sousedních zemích sem jedou na dovolenou - kupodivu - vozem. Nemají, kde zastavit, nesmí zde stát. Jestli to někomu nedochází - chápu, že těm debilům nahoře naprosto vůbec -, tak se celá problematika týká i např. výrobce salámu, sýra v Horní Dolní, který dodává do marketů, do hotelů, do restaurací své zboží. A že turisté si nevozí svačinu s sebou, o tom snad žádná pře nebude. Prostě ouřada opět vymyslel debilitu hodnou své funkce, totiž funkce budižkničemu. Vlastní kapsa je nade vše.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: souhlasím

16.4.2010 00:27 vložil L.ST

Pokud se jedná o turisty, tak je záměr je zřejmě takový, že nechají auto na kraji města či na okraji časti a dojedou metrem, což je jistě daleko přijatelnější, než problém, který líčila autorka článku, a to že si nemůže nechat své vlastní auto před domem, dokonce i když by si byla v nehorším případě ochotna i připlatit. Nebo když jsem například přespávala od pátku do pondělí v Praze a v autě jsem převážela spoustu věcí, které abych nemusela (což by ani nešlo) vláčet přes celé město, jsem musela vysadit v domě, odvézt auto, potom sebe vracet tramvají a toto v průběhu víkendu několikrát opakovat. Podobné věci jako nepražák řeším velmi často, nemluvě o dojíždění do práce a do školy. Věřím, že takovýchto problémů vzniká denně mnoho a mnoho lidem. A to zcela zbytečně, protože pražská doprava se od zahlcení auty, jak jedoucími, tak zaparkovanými, naprosto neodprostila, pouze celá záležitost vynáší spousta milionů do rozpočtů a pravděpodobně ne jen tam..


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama