Diskuse

Odpovědi Mileny Kozumplíkové (ODS), kandidátky č. 8 v senátních volbách

Vložit nový příspěvek

Výzva

18.10.2012 21:10 vložil pepe

Vyzývám volič senátního obvodu č.23- nevolte modrou soudružku Ing.arch. Danielu Filipiovou. Tata senátorka po dvě volební období zastupovala voliče VO č.26- Vinohrady, Žižkov a dlouhodobě neplnila základní povinnosti senátorky - její účast na jednáních a hlasováních byl tou nejnižší ze všech senátorek a senátorů (35%)! Ukazuje to, že měla zájem o svou činnost jako OSVČ a na občany se vysr...! a směje se Vám do ksichtu! Jsem kandiddátkou kmotrů! Pro zajímavost, že senátorem VO č.24 je s. modrý Kladívko, propojený s kmotrem Hurdou ve firmě CITIFIN (vlastníkem všech akcií je Hurda§)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Výzva

21.10.2012 21:44 vložil václav

Hlavně že tato odbornice na "zdravotnictví" ,ačkoliv je sama architektka - pro mne archi-tetka nám vedla ve vládě Tupohlávka-Mamuly resort zdravotnictví jako ministryně a nahradila toho opilce ze senátu- rumovou pralinku Julínka, který byl již dříve vymeten ze senátu.
Přeji všem jejich voličům, kteří ji prosadili na třetí volební období (tentokrát jinde), že bude lépe pracovat v senátu a zúčastňovat se hlasování a zasedání. Již v prvním volebním období a později ve druhém volebním období (odkud ji občané VO č.26 dobře znají - Vinohrady Žižkov, tak mizerně, že její účast znamenala pouze 25% ). Tak ať si ovčané uvědomí, co to za "osobu" zvolili do Senátu Parlamentu České republiky! A ať poděkují kmotrům z ODS ss. Hurdovi a Kladívkovi, že protlačili tuto dámu, ačkoliv je jí práce a pracovitost cizí!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama