Diskuse

Odpovědi Mileny Kozumplíkové (ODS), kandidátky č. 8 v senátních volbách

Vložit nový příspěvek

Zbytečná hysterie

7.10.2012 16:42 vložil Jana Nováková

Michálkovci, to se té Kozumplíkové tolik bojíte, že ji tak musíte pomlouvat kvůli výmyslům a nesmyslům? Zkusili jste se jí zeptat? A když vám odpoví, abyste se podívali na její stránky, vy všichni virtuální nadšenci, kterým web není cizí, se můžete zbláznit. Tak se na ty její stránky podívejte a nešilte! Od čeho by ten web potom byl!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Zbytečná hysterie

7.10.2012 17:31 vložil Iont

Dovolte, abych s Vámi nesouhlasil. Uchází-li se, paní Kozumplíková o náš hlas, mohla by odpovědět normálně, jak je v komunikaci zvykem. Není zcela běžné, abych se Vás zeptal např. kdo vynalezl žárovku a vy jste mě odkázala na naučný slovník. Uznejte, že tato forma odpovědí je přinejmenším arogantní. Myslím však, že paní Kozumplíková nechtěla být neuctivá k voličům, ale k tomuto zpravodaji, který moc nemusí. Její neochota odpovědět konvenčním způsobem se však nejvíce obrací proti čtenáři. Paní exstarostce toto evidentně nedošlo, což je myslím velmi krátkozraké a hloupé, když dovolíte...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Zbytečná hysterie-Kozumplíková volí protistranu

17.10.2012 22:32 vložil luca

Važená dámo,
zaujal mě tento Váš příspěvek.
1. na jejím webu jsem byl - děs
2. osobně jsem s ní několikrát hovořil - odpověď "tomu nerozumím"
3. několikrát jsme upozorňovali na nešvary - nic
4. velice dobře umí (uměla) odhalovat dopravní značky
5. subjektivně - nejhorší starostka v dějinách tzv. "Svobodné republiky Žižkov"
6. a to je pro mě vrchol - MF Dnes 16.10.2012, strana B 2 = otázka MF Dnes nepostoupivším kandidátům: "Jak by dopadlo druhé kolo senátních voleb, kdyby dali voliči na DOPORUČENÍ NEÚSPĚŠNÝCH kandidátů. MF DNES se zeptala koho by podpořili oni. MILENA KOZUMPLÍKOVÁ: Volím slušného člověka, AČKOLIV SE S JEHO PROGRAMEM NEZTOTOŽŇUJI. Tím je pan Křeček. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naprostá ukázka arogance, ješitnosti, urážlivosti. Dále jasná informace voličům - blbe na tom webu co mám, to je sranda. Mě jde jenom o sebe, mé peníze a o peníze komotrům o které jsem se měla starat. Žižkove a republiko - oba jste mi ukradení.

P.S. Važená paní, web soudružky kmotry Kozumplíkové jsem četl několikrát. Nikde jsem ovšem nenašel její program naprosto kopírující program protipólu - tj. tzv. levice. Takže nechť si sahne do svědomí, nebo proč neodpoví MF DNES - to najdete na mých web stránkách (jako na Kauze 3).


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Zbytečná hysterie-Kozumplíková volí protistranu

17.10.2012 22:43 vložil Kardinál

Paní Kozumplíková je už zcela mimo hru. Myslím, že málokterému kandidátovi za ODS by se v Praze podařilo dosáhnout tak mizerného výsledku, jako se to podařilo jí. Kdyby ODS nominovala řadového člena bez jakékoliv popularity, nemohl by dopadnout tak hrozně.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Zbytečná hysterie-Kozumplíková volí protistranu

18.10.2012 18:54 vložil Iont

To si nemyslím, podle mě bylo nasazení Kozumplíkové dobrým tahem. Je to upravená, solidní dáma, kterou zná každý z Radničních novin. Její prohra je spíš signálem, že mimo hru začíná být ODS. Potvrzují se tak výsledky minulých komunálních voleb, kdy ODS vyhořela. Je-li to skutečně soumrak ODS na Praze 3, ukážou však až příští komunální volby.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Zbytečná hysterie-Kozumplíková volí protistranu

18.10.2012 20:40 vložil petr

Vážení občané. Jsem nesmírně rád, že volební tah oblastní rady ODS, vedené předsedou a místopředsedou ss.modráky hurdou a pechou se nepodařil ve VO č.26 pro senátní volby. Teď již jenom , aby volební štáb s.Kozumplíkové z podnikatelské ODS si provedl úklid svých plakátů- nechci se stále dívat do tváře bývalé "dobré starostky a nezvolené senátorky! Stejně jednou bych si přál, aby došlo k hodnocení působení ODS a řádění komise zastupitelů s převahou ss.zastupitelů za ODS Hurdy, Pechy, Vavrové v komisi pro rozvoj Prahy 3. Návrhy a nápady typu lanovky, podzemních garáží na Škroupově náměstí, ve vnitrobloku Kubelíkova, Bořivojova, Ondříčkova (na malém prostranství 6ti podlažní podzemní garáže), totéž v bledě modrém na Jiřího náměstí, cosi podobného na Jarově. A s. Koza plíková si nepamatuje za svého starostování ten odpor lidí z OS proti těmto čachrům! A tak ubohou radnici: Lochman, Benda, Šmíd, Pecha, Matušek? Jeden lempl větší než druhý. Ale to si už asi modráci nepamatují a balamutí lidi. . Jeden kousek lepší než druhý! A s.Koza plíková je jen dobře placená loutka v rukou žižkovských kmotrů.
A kmotři rozhodli dále o kandidátce ve volebním obvodě č.23! Tam přesunuli senátorku Filipiovou, která je (byla) senátorkou v obvodě č.26 a čachrovali s Kozou-plíkovou! A zaplať pánbů neúspěšně! Kmotrů však nevadí, že pí senátorka po dvě období na Vinohradech a Žižkově neplnila základní povinnosti senátorky (docházka a hlasování jen 35%). Jestliže pracuje OSVČ tak ať nekandiduje na senátorku. Cíl je jasný, voliči se před ní skloní, ona je hadnicapovaná- to ale neznamená že nebude plnit povinnosti senátorky! A tak začíná znovu klamat občany v jiném volebním obvodě již potřetí. V prvním kole dostala od pana Ing. Dolejše (KSČM) přes papuli! Občané uvědomte si prosím vyžírky nevolíme!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama