Diskuse

Sníh dělá starosti

Vložit nový příspěvek

Goody, ty jsi lepší než radniční Sotrona a Jeníček

29.12.2010 09:48 vložil Obyvatel ˇŽižkova.

Goody, lepší by to občanům nemohl vysvětlit ani tiskový mluvčí bývalé zcela modré ranice (dnes modré a světlejší modré radnice) soudruh SOTONA a ten druhý jelimánek alias Jeníček! Radnice prostě nic nemůže zajistit! Tak ať se dotáže TSK HLMP (hlavních lemplů z TSK- tak zní jewjich zkratka) co oni dělají a za co zodpovídají! Protože soudruzi v minulých dnech neodklidili (shoda podmětu s přísudkem!) sníh, lehce zamrzlo a chodníky v Táboritské a Ondříčkově ulici jsou téměř neschodné! Proto i dále soudružko a soudruzi z Radnice vyčkávejte, až si lidé polámějí nohy, ruce a sníh a led změní skupenství! Potom budou díky vaší péči zase ucpané kanály. Jo holt, to máme čímany ve vedoucích komunálních funkcích! Takže "Goody" nazdar a podle hesla papá tunela, že krize odejde jako chřipka tvrď sníh a led se nemusí odstraňovat, aspoň si lidé užijí a nemusí chodit do GYM centra ládi kutila v Táboritské!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Goody, ty jsi lepší než radniční Sotrona a Jeníček

29.12.2010 11:06 vložil Tomův deník (Tomáš Němec)

Nevím, proč se "Obyvatel Žižkova" nemůže představit svým jménem. Bojí se následků za to, co napsal?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Goody, ty jsi lepší než radniční Sotrona a Jeníček

30.12.2010 10:35 vložil žižkovák přes 40 let!

Nevím proč bych se nměl prezentovat v "Kauze3" svým občanským jménem. To že vy se představujete neznamená, že to dělají všichni ostatní! Část lidí je z loutek je z ODS (spíše příznivců PH) či jejich voličů!
Já jsem strašně nespokojený s funkcí radnice, nyní různých komisí a s tím, že se vytahují na světlo zase ty kraviny tyou "Lávky" a tak. Stačilo by dokončit přestavbu panelových domů v Lupáčově, ostatní paneláky alespoň zateplit a vyměnit okna! Ale to by už mohly být domy privatizovány a jejich samospráva by si to zařídila sama! Ale když jsou v čele troubové spolu s kmotry........ tak se můžeme leda těšit se, že výstavbu bude dělat SYNER! "Lávka" -to by byl dobrý kšeft pro vládce Praha 3 soudruha PH.
Diví se, že TOP09 si neprověřila činnost soudruha PH, Bc.pechy a radního matuška (ve školství)!! Což takhle aby se objevily skutečné životopisy těchto soudruhů? To by bylo počteníčko!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Goody, ty jsi lepší než radniční Sotrona a Jeníček

30.12.2010 17:39 vložil Tomův deník (Tomáš Němec)

Málokdo ví, proč vystupovat sám za sebe a o něco se snažit. Lepší je z anonymity nebýt spokojen s druhými a dávat hlasitě, ale anonymně najevo, co by druzí měli dělat, abych já byl spokojen.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama