Diskuse

Sníh dělá starosti

Vložit nový příspěvek

radnice p 3 za to nemůže

19.12.2010 20:44 vložil mirek

Smyslem článku je upozornit občany na fakt, že radnice MČ P 3 není odpovědná za neuklízení chodníků ve své městské části. Mnoho obyvatel to neví a na radnici neprávem nadává.
Číslo na TSK na webu P 3 skutečně není a mohlo by být.
Mnohem zajímavější, než článek z Respektu mi přijde fakt, že existuje na úrovni města vyhláška, která oprošťuje TSK od povinnosti uklízet většinu chodníků a to i v takových ulicích jako je Slavíkova.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: radnice p 3 za to nemůže

27.12.2010 22:04 vložil Žižkovák, který nesnáší modré podvodníky

Radnice 3 za to nemůže, ale mohou za to občané! Už tím jakou si zvolily radnici z pohrobků ODS s jejich hochštaplery a kmotry. Takže vemte do rukou lopaty občané a odstraňte si snih! A neremcejte, nebo si na vás zajde Městská policie na Praze 3 (podporována podnikatelskou nedemokratickou stranou (bývalá ODS) a modří soudruzi ze SKM, a.s. Hlavně ta vyžírka Císař (bude-li mít čas kvůli svým dalším kšeftům)! A vůbec vidíte nějaký sníh a led? Radnice radši zaplatí úrazy než by vyžadovala řádně plnit povinnosti! Ale na kom? Vždyť jsme připraveni na zimu- to lžeme každé léto!
Takže volejme TSK (nahlas)proč není uklizená taková nenápadná ulice jako je Ondříčkova! A příjemně si s úsměvem naražte alespoň prdel soudruzi z TSK a zastupitelé a "odborníci " z SKM Praha 3, a.s. Hlavně vy z představenstva s. Kozo-plíková a modráci Holzknechtová a ředitel-vyžírka Ing. Císař. A ať se přidá i jakýsi Tomoya!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: radnice p 3 za to nemůže

28.12.2010 20:01 vložil goody

Pane, tak to se pan Trejtnar snaží být alespoň objektivní. Ale Vy? Za stav chodníků a především silnic zodpovídá TSK Praha (nikoli SKM či radnice Prahy 3). I přesto, jako většina jiných, dělá, co může. Ale Vy jste zjevně poznamenán zlobou a to natolik hlubokou, že na ni není léku. Článek od kolegy Macháčka je pouhou glosou a myslím, že i trefnou. Jinak nesnáším taktéž podvodníky, ale bez ohledu na zabarvení. Ale škoda slov...žijte si dál v zajetí předtav o modrých či jiných mafiích a nebožácích, přejetých městskou policií, je to ostatně Váš smutný svět.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: radnice p 3 za to nemůže

30.12.2010 13:15 vložil volič

teda tolik žluče se hned tak nevidí, víte co, odstěhujte se na samotu u lesa a tam se určitě uklidníte i když tam zase budou řvát ptáci a smrdět kytky, vám není pomoci, tak se tou zlobou zalkněte


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama