Diskuse

Pozdrav ze Seifertovy ulice

Vložit nový příspěvek

Nesouhlasím

11.1.2020 13:26 vložil Patrik

Nesouhlasím s textem:
"Z druhé fotografie cítíme léto… Dole pod stromem se krčí jedno jediné auto. Vzpomínáte, když se v minulém roce rekonstruovala tramvajová trať a jak se díky zmizení aut Seifertova změnila v příjemnou, a přesto stále rušnou ulici?"

Nevím jak vám, ale při dočasném zrušení parkovacích míst na Seifertce se ulice změnila v cokoliv, jen ne v příjemnou. Není nic horšího, než kroužit okolníma jednosměrkama a hledat místo k zaparkování, protože ty zrušené prostě chybí. Co je na tom proboha příjemného???? To může pronést jen úplný mimoň, který si neumí spojit dvě a dvě dohromady. A i když hypoteticky přistoupím, že absence aut je příjemná, stejně je Seifertka furt hnusná hlučná přetížená ulice, plná pochybných podniků. To se může líbit opravdu jen málokomu.
Seifertka trpí tím, že je to jedna ze tří radiál (Vinohradská, Husitská) odvádějící východním směrem dopravu z magistrály. Nikdo z těch lidí nemá potřebu na Žižkově zastavit, jen projíždí. Sveďťe dopravu do nějakého tunelu (třeba pod Husitskou), lidi si přestanou dělat ze Seifertky výpadovku do svých satelitů za Prahou a hned tam bude o něco lépe.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama