Výsledky voleb, varianty koalice

Reakce na příspěvek

Re: Re: Kmotři a kmotři a kmotři

21.10.2010 09:55 vložil Henry

Ano, to by tak sedělo. Slyšel jsem onehdá Jungwirtha mluvit na zasedání zastupitelstva, měl na starosti hlasování o jednom bodě. Něco tak ubohého a tragického jsem v životě neviděl. Jeho lékařské schopnosti nemohu komentovat, ale jako zastupitel je zcela nemožný. Pokud se mi to podaří najít v těch záznamech z jednání zastupitelstva, co jsou na Kauze, tak pošlu link. Fakt to stálo za to :)

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Koněvova

Proč prejmenovavat po 75letech již zazity název v době kdy jsou peníze zapotřebí úplně jinde. Radši za to nechte opravit dezolatni silnice na Praze 3. Stále jen mrhate penězi aby jste se ...
pokračování

Přejmenování Konevov. ulice

Navrhuji přejmenovat Koněvovu ulici např. na ulici Jana Masaryka.
pokračování

Re: Re: Re: upřesnění k jedné fotografii pana Vaňka

Dobrý den, paní Kopecká, můžete se mně, prosím, ozvat? Jsem rodačka ze Žizkova Moc děkuji JG
pokračování

Re: Destigmatizování.....

Dobrý den, x noci nespím, protože tuto školu Cimburacku máme jako spádovou.Proc tato škola není rovnou udělaná jako škola pro romské děti a není ze spádu vyloučena ? Chtěla ...
pokračování

voda

dobrý den kam pak se poděl karel berka po tý jeho vodě a potom co jsme se málem porvali v desperádu v liberci 2015 ho nikde nevidím nevzal náhodou kramle?
pokračování