rekonstrukce nám. z Jiřího z poděbrad

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Jiřák

10.11.2016 08:44 vložil alena

Byla jste tam? Právě v současnosti je využívanaá Lidé kolem ní sedí a děti se tam brouzdají. Je to krásný osluněný prostor.

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

to jsou mi to zase moudra

Bezpečnost v ulicích zajistí policisté s respektem a vůlí konfrontovat "živly" se zákonem. Ale ono je to dost otravné, nevděčné, občas i nebezpečné. Chápu. Ale na prvním místě by ...
pokračování

Krásná souhra

Krásná souhra všech těch okoukaných stran, pokud jde o odpor ke spolupráci se stranou preferující přímou demokracii a odvolatelnost politiků.
pokračování

Re: Re:oprava ne Martin, ale Matěj Stropnický a pochody za legální marjánu

Opravuji, měla ajsem na mysli Matěje, ne jeho otce Martina.
pokračování

Re: VLADIMÍR GREGŮREK PARUKÁŘKA - já vám v podstatě věřím, až na ty " nezávislé " co se tam scházejí

Vážený pane, já Vám v podstatě věřím, protože Bellu je takový politik z leknutí.Někde něco slyší, ani si to neověří , ale protože čuje, že tam by mohl u části obyvatel ...
pokračování

a ještě něco ... prej extrémismus

Bellu tvrdí, že koallice ODS + další strany je založena na křesťnakých tradicích a pokračuje povídáním jak jsme svědky extrémismu atd. atd. Současně říká ale , že pořádá ...
pokračování

Nejčtenější

Pošlete nám své dotazy pro pět vybraných lídrů

Před blížícími se komunálními volbami vám Kauza 3 nabídne rozhovory s pěti lídry volebních uskupení na Praze 3. Posílejte nám své otázky a my se jich zeptáme za vás.
pokračování

300 prázdných městských bytů je hanba, říká současný starosta a lídr Koalice pro Prahu 3 Alexander Bellu

Alexander Bellu (31 let, ODS), starosta Prahy 3. Narodil se v Itálii, od 10 let žije na Praze 3. Vystudoval Husitskou teologickou fakultu UK. Jeho společnost se stala výhradním dodavatelem italské značky Nero Giardini pro Českou republiku. Od roku 2014 je zastupitelem Hl. m. Prahy. Místostarosta Prahy 3 2014-2018. 12. června 2018 byl zvolen starostou městské části Praha 3.
pokračování

Chodníky bez pastí?

V ulicích přibývají naše volební plakáty a mně přibývá dotazů. Co znamenají ty chodníky bez pastí? Výmoly? Exkrementy? Nášlapné miny? Jak si v tomhle Praha 3 vede?
pokračování