rekonstrukce nám. z Jiřího z poděbrad

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Jiřák

3.6.2016 20:00 vložil alena

zde se pouze přizpůsobuje projekt který byl navržen před mnoha roky do ůplně jiného prostředí a jiné situace a byl to pouze jeden z projektů. Stromů je zde dostate.k,.bude odstraněna kašna jenom kvůli tomu, aby na této ploše mohly být vysazeny nové řady stromů , protože to je v tomto pro.jektu vymyšleno. Prostor kolem kašny je světlý, lidé tu mají posezení na osluněné ploše, proč se to má ničit kvůli tomu aby zde byly stromy,jenom protože je někdo nakreslil do nějakého projektu ještě k tomu za 90 milionů

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

Re: Zkuste rozlišit zastupitelstvo od jeho jednání

Vážený pane Michale, děkuji za upozornění, nicméně nejedná se o text odborný ani úřední. Novinářský článek je žánr, který tuto praxi zkratek a metafor dovoluje a hojně ji ...
pokračování

Zkuste rozlišit zastupitelstvo od jeho jednání

Zastupitelstvo obce je orgám složený z řádně zvolených zastupitelů. Jednání zastupitelstva nelze nahradit výrazem zastupitelstvo. Nadpis Proč budou dvě zastupitelstva evokuje stav, ...
pokračování

Takže se maj spořádaní nájemníci nač těšit

Rapid Rehousing v Brně: https://brno.idnes.cz/rapid-re-housing-petice-oliver-pospisil-martin-freund-pp2-/brno-zpravy.aspx?c=A171106_140218_brno-zpravy_dh
pokračování

Pěkné čtení ;)

Pochopil jsem to správně, že korýtky argumentovali ti, co jsou tam nepřetržitě od 90. let? Každopádně díky za novou koalici. Je to poprvé, kdy věřím, že se věci začnou měnit k ...
pokračování

Gratuluji...

...jen pozor na Hurdovu mafii.
pokračování

Nejčtenější

Antikampaň proti Straně zelených

V noci na dnešek vypukla na Praze 3 antikampaň proti Zeleným. Prahu 3 zaplavily letáky, plakáty a sololitové reklamy (berousky), které graficky připomínají kampaň Strany zelených, která s ní ovšem nemá nic společného.
pokračování

Praha 3 má zcela nového starostu i vládní koalici: 16 hodin, superman Rut a ilumináti z Kauzy3

V úterý 20. listopadu v 15 hodin začala ustavující schůze zastupitelstva Prahy 3. Nakonec se volba starosty, místostarostů, členů rady a jednotlivých výborů protáhla až do 7 hodin ráno 21. listopadu. S délkou trvání cca 16 hodin se tak jedná o nejdelší zasedání zastupitelstva na Praze 3 a dost možná i historicky v celé Praze. Zastupitelstvo nově přivítalo ve svých ...
pokračování

Prvních 300 slov ve funkci starosty

Vážení, v první řadě bych chtěl poděkovat za důvěru. Jsem si dobře vědom, jaký je to závazek. Kdo mě zná, tak ví, že jsem začal podnikat už na střední škole. V podstatě lze říci, že jsem bezmála dvacet let pracoval, aniž bych nad sebou měl nějakého zaměstnavatele. Dneškem se to v mém životě mění. Od nynějška mám zaměstnavatelů rovnou 75 000.
pokračování