Koho volit v eurovolbách?

Reakce na příspěvek

Re: tak jste si truhlici

8.6.2009 09:13 vložil Michal

Můžete mi prosím sdělit alespoň jednu nebo dvě silné vize, které mají naše dvě nejsilnější strany? O kterých vizích hovoříte ? Pokud chci v této zemi změnu, nemohu v dnešní době dát svůj hlas žádné parlamentní straně. Dřív nebo později ta změna musí nastat. Házet svůj hlas ODS nebo ČSSD je jen pokračování současné marasmu.

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.

DISKUSE

souhlas

Tenhle článek čtu až teď, ale je věcnej a poctivej. Díky.
pokračování

Tak jak se těšíte?

Vypadá to, že od pondělka se vracíme do normálu, či-li bordel v ulicích až do rána, poblité chodníky a rozbité půllitry... ;)
pokračování

Re: Re: Re: Diky!

Takže já se svým nezaviněným zdravotním omezením jsem neslušný člověk, protože si dovoluji opustit byt a někam si dojet autem? Třeba do práce. Protože invalidní důchodce nejsem, ...
pokračování

Re: Re: a kde budou v budoucnu chodci?Budou ručkovat na stromech, které se vysadí ?

Na chodník před Nás bez skurpulí najedou především pumpičkáři, auto jen výjimečně. Srážka chodce s kolem má horší následky horší než 1 nádech v otevřeném prostoru. Uvědomte ...
pokračování

Jen pro doplneni

Jen pro doplnění a úplnost ještě z druhé strany. Zde je foto druhého "údajně" vraku dva dny po daném zájezdu: https://1iq.cz/img/Wdn7m/X48wr.JPG A zde je celkový pohled na ...
pokračování

Nejčtenější

Výstavba na Židovských pecích je břemenem z roku 2008

Včera večer jsem si pročítal různé diskusní skupiny na Facebooku a kromě sáňkování bylo nejvíce komentářů kolem stavební činnosti u Židovských pecí na Vackově. Často zde padá otázka, proč s tím jako radnice nic neděláme. Takže si zase dovolím pár naučně-historických řádků.
pokračování