Diskuse

Pražští občanští demokraté mají plán, jak vyšachovat malé strany

Vložit nový příspěvek

Rekordní propad preferencí v Praze

19.1.2010 01:03 vložil Josef

Rekordní propad preferencí v Praze
Vedení ODS je v poslední době rozladěné vývojem preferencí v celé republice, ale zejména v Praze, která byla vždy stranickou baštou a ODS zde dokázala zvítězit i v říjnu 2008, kdy ostatní oblasti podlehly v krajských volbách zdrcující kampani ČSSD.

Podle informací serveru aktualne.cz si strana zadala interní průzkum preferencí, jehož výsledky potvrdily hluboký propad obliby Bémovy organizace. ODS by volilo jen 26 procent Pražanů, což je v porovnání se sněmovními volbami v roce 2006 ztráta 22 procentních bodů.

"Propad preferencí vesměs kopíruje propad celorepublikový, co s tím uděláme, jsme probrali,“ uvedl k výsledkům průzkumu Topolánek a připustil, že v Praze je propad dramatičtější.

Topolánek již dříve avizoval, že výsledky auditu projektu Opencard, který odhalil, že v jeho rámci magistrát promrhal 888 miliónů korun, poškodí pražskou ODS. Prohlásil navíc, že za podezřelým projektem stojí blízký Bémův přítel a podnikatel Roman Janoušek. Bém ho poté veřejně požádal, aby mlčel, pokud nemá důkazy.

ZDROJ:
http://www.novinky.cz/domaci/189535-topolanek-si-notoval-s-bemem-napeti-pry-vytvareji-jen-media.html


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama