Diskuse

Kauza3 se připojila k prohlášení \"Vraťte nám stát!\"

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: privatizace za predrazene ceny na P3

27.4.2012 10:23 vložil chk

"...a toto je právě naše nemoc, vyjadřujeme se k věcem o kterých nemáme dostatek informací a pak dochází snadno k mystifikaci, a to buď úmyslně nebo v tom lepším případě, z důvodu neznalosti..."
S tím jste ale začal Vy, pane Popove, konkrétně zmínkou o zřejmě špatném technickém stavu oněch vil. A já chtěl jen vědět, kde jste na to proboha přišel.....? Z těch snímků totiž nic takového patrného nebylo a protože podobné objekty znám velmi dobře, vím i jaká je jejich skutečná užitná hodnota a průměrný stav.

Jinak souhlasím plně s přispěvateli výše. Ceny za privatizované byty na Praze 3 jsou opravdu nejvyšší v Praze. Extrémem byly paneláky na Jarově za nějakých plus minus třicet pět tisíc za metr čtvereční. Průměr snižují pouze excesy typu bývalý místostarosta zodpovědný za privatizaci bytového fondu Zdeněk Lochman, který sám sobě privatizoval již druhý byt, tento konkrétně v opraveném cihlovém činžáku na Vinohradech, za cenu menší než 10tis./m, a jehož kauza nebyla nikdy přešetřena. Přičemž metodiku odhadu i vlastní odhad radnice nebyla ochotná zveřejnit.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: privatizace za predrazene ceny na P3

27.4.2012 11:11 vložil Simeon Popov

Dobrá den pane chk, požádal bych Vás o pečlivé přečtení mého příspěvku ! Celý je totiž koncipován tak, že je z něj zřejmý nedostatek informací na obou stranách, vztahující se k označeným vilám (tj. technický stav apod.). Pokud objekty znáte velice dobře, jste inženýr a k tomu soudní znalec anebo máte veškeré potřebné dokumenty od těchto odborníků, tak bych Vás zdvořile požádal, abyste je přispěvatelům a čtenářům zde zpřístupnil, tak abysme mohli diskutovat věcně. I já se můžu jít podívat na ty vily, můžu tam bydlet v nájmu nějakou dobu, pak je ovšem otázkou zda toto vše postačuje k tomu, abych (laicky) tvrdil, zda znám jejich stav a můžu erudovaně říci-napsat, že vím, co říkám nebo pouze vyjadřuji nějaké své letmé dojmy o vážných tématech. Já pevně věřím tomu, že jste odborník v dané oblasti a o věcech, o kterých zde píšete máte všechny informace, takže alespoň za sebe děkuji za předložené materiály, které zde v dohledné době určitě najdu.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama