Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Defenestrace

3.11.2010 13:20 vložil maník

Máte pravdu, že ODS se stále chová arogantně i vůči momentálně "silnější" TOP09 (tedy pokud jde o Prahu) přesto je to stále přirozený partner poněvadž SZ a KDU opravdu tím partnerem nesjou, zejména pak SZ, jejímž představitelem na Praze 3 je pan Stropnický, což jak víme, je radikálně levicovoekologickým člověkem, který staví mnoho svých tvrzení na lžích a podvodech (viz globální oteplování). Nepochybuji o tom, že je potřeba dbát na ekologii a podporovat ekologické projekty, ale to co předvádí někteří členové SZ v čele s p. Stropnickým je na mě moc.
Já sám jsem obyvatel Prahy 3 a mnoho věcí mi vadí, ale také znám pár lidí z ŽNS a těm jde zejména o cenu bytu, nikoli o nějaký "hurdystán." Pokud Vím z programu, tak TOP09 chce řešit spoustu problémů, ale pokud víte o některém, který nechce řešit, tak ho napiště, ale co jsem měl možnost si promluvit + volební akce, tak chce: otevřenou, transparentní politiku na Praze 3 vč. kontroly a přehodnocení vůči dosazování do různých rad podniků v majetku Prahy 3?
Jak jsem psal, nechme je tak rok a pak se uvidí. když se nic nezmění, pak bude rozčilení na místě. Ale já jako volič bohužel nevidím moc velký rozdíl mezi Stropnickým a Hurdou. Oba zastávjí radikálnost a zkašenost akorát na opačných koncích. Nechci Hurdovu podnikatelskou frakci ani Stropnického socialistickoekologickou frakci.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama