Diskuse

Společné prohlášení zastupitelského klubu Žižkov [nejen] sobě: KMOTRY SI NA TRIKO NEVEZMEME

Vložit nový příspěvek

Re: Je to možné?

23.10.2010 16:58 vložil Tomův deník

Drahý pane Trpe, mohl byste napsat, co je to pochybné médium? Pokud jste byl přítomen na předvolební debatě v hotelu Olšanka, mohl jste slyšet nezúčastněného pana Peheho, který se podivoval nad tím, že v Praze 3 existuje jen jedno oficiální medium - Radniční noviny. Já osobně proti Radničním novinám nic nemám, najdu tam vždy, to co mě zajímá - a to je, kde jsou každý měsíc umístěny sběrné kontejnery a kdy jednou do roka začíná vinobraní na Jiřáku. Ale z toho, že vznikl web Kauza 3 i jeho tištěná forma je vidět, že existují problémy, které zajímají obyvatele Prahy 3 a kterými se Radniční noviny ani web radnice Prahy 3 nezabývají.

Já sám jsem měl k Zeleným v Praze 3 velmi rezervovaný postoj. Pan Matěj Stropnický mě však jak v předvolebních akcích tak i ve zmiňované diskusi příjemně překvapil tím, že ukázal, že volební program koalice "Žižkov (nejen) sobě" je velmi logický a že je opravdu zaměřen na řešení problémů občanů Prahy 3 a nikoli na řešení problémů vlastní peněženky a vlastního majetku. Volil jsem tedy tuto koalici. Bohužel jsem si také vědom, že velkou část občanů Prahy 3, kteří bezprostředně nemusí řešit svoje osobní problémy, způsob práce radnice vůbec nezajímá. Volili TOP09, protože je celostátně módní nevolit ODS. Nejsem nadšen tím, že TOP09 vyhrála v Praze 3 s tak výraznou převahou. A to především poté, když jsem se dozvěděl, že paní Ing. Hujová je spolumajitelkou realitní kanceláře. To nemůže vést v další privatizaci bytového fondu v Praze 3 k ničemu dobrému. Mně osobně se sice ta privatizace netýká, ale z vlastní zkušenosti vím, co to je, když můj osud záleží na rozhodnutí lidí, kteří tím řeší své osobní či mocenské zájmy.

A na závěr zopakuji úvodní otázku:
Drahý pane Trpe, mohl byste napsat, co je to pochybné médium?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Je to možné?

23.10.2010 17:03 vložil Tomův deník

Bohužel není možné v diskusi opravit text, tak jen připojuji podpis.
Tomáš Němec, Praha 3 - Vinohrady


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Je to možné?

23.10.2010 17:07 vložil Tomův deník

P.S. Při registraci jsem připojil svůj atavar (obrázek), ale u příspěvku se nezobrazuje, i kdy je správně nahrán na webu kauza3.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Je to možné?

23.10.2010 18:12 vložil Jirka Ptáček

Dobrý den,
avatar se zobrazuje jen u příspěvků v diskusním fóru (ten Váš třeba zde: http://www.kauza3.cz/diskuse/diskuse-detail/vysledky-voleb-varianty-koalice.html#IDDivPrispevek_176). V diskusích pod článkem tato možnost není. Jirka Ptáček


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Je to možné?

23.10.2010 22:35 vložil Tomův deník

Už jsem to zjistil- Nedá se nic dělat. Je to jako s tím, koho si vybere TOPka do koalice. Stačilo půl procenta hlasů navíc A ŽIžkov (nejen) sobě by byla proti ODS bezkonkurenční. (smutný smajlík)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama