Diskuse

VIDEO – zakládající členská schůze OS „ŽIŽKOV (NEJEN) SOBĚ\"

Vložit nový příspěvek

Re: Re: P.S.

20.2.2009 15:41 vložil Erbos

Ještě malí dodatek, pokud by jsme se opravdu k nějaké privatizaci doplácali, prosil bych pana Lochmana jestli by nám nemohl dohodit znalce který posuzoval jeho dům, má totiž fakt super ceny odhadů. Ten co dělal odhad Pod Lipami prosim ať nechodí. Děkuji.
P.s. Pane Stropnický držim palce a samozřemě celému o.s.Žižkov nejen sobě.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: P.S.

27.2.2009 12:35 vložil kájaavenoušek

Bořivoj je blbec! Furt se snaží hovořit o účastnících schůze jako o partě funíích komunistických důchodců! Co si to dovoluješ vole! Uvědom si, že na žižkově bydlí sice starší lidé, ale ty troubo nebudeš nikoho kádrovat! Už jsme z té doby, která by ti jistě vyhovovala dávno pryč! Chceme slušné, odborně vyspělé zastupitele a ne Radu imbecilů, která neví jaká bije! A bije už závěrečnou! Určítě končíteODS! Končíte kozumplíková, Lochmane, Hurdo, pecho a vám podobní Zemanové, Čeští a další lumpové a vyžírky na úřadech a ve správních radách MČ Praha 3!!Prrahy


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: P.S.

27.2.2009 20:16 vložil xax

tak tak. A ryba smrdi od hlavy. Ten zapach jde az z magistratu. Ona totiz modra totalita bytovou politiku koordinuje v cele Praze. Ne nahodou zvysuji vsechny mestske casti najemne o maximum. Chce to sjednotit najemniky z cele Prahy, spolecny postup a ukazat silu!!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama