Diskuse

VIDEO – zakládající členská schůze OS „ŽIŽKOV (NEJEN) SOBĚ\"

Vložit nový příspěvek

Že to nečekali?

20.2.2009 08:25 vložil Ruda

Nejaktuálnější téma bytová politika? pošlou do cca 300 domů letak a ikdyby přišel jen jeden člověk z baráku tak se tam nevejdou. Mohli byt aspon připravený malý papírky s www adresou. Jsem rád že se někdo do toho obul ale děsně jsem zklamaný jak to dopadlo, tolik lidí totiž už podruhé nepřijde ... :-(((


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Že to nečekali?

20.2.2009 09:35 vložil pavel

Příjdeme znovu! Arogance modré radnice ( plníme víc než jsme slíbili- speech pí starostky, chyběl rázný přístup stranického ideologa Prahy 3 mafiána H.) přesáhla únosnou mez! Doufám, že do té doby se zastupitelé za ODS dohodnou, že vedení podá kolektivně své funkce k dispozici a bude zvoleno koaliční vedení radnice! To co předvádí společnost pana hurdy- kozumplíková, lochman, šmíd, benda je již neúnosné! Občané se již na ODS nasr....! Tak pozor do příštích voleb soudruzi z ODS!
Nekladu za vinu organizátorům- skutečně asi neočekávali probuzení občanů Prahy 3 k neplnění základního slibu ODS - privatizace bytového fondu!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Že to nečekali?

20.2.2009 09:50 vložil Bob

Ja se musim organizatoru jednoznacne zastat. Predevsim, tohle nemohl nikdo ocekavat. Ten sal byl pomerne velky.
Vzpominam si treba na besedu pred zrizenim zon placeneho stani. Tehdy to bylo v budove VSE. Zony se na rozdil od privatizace tykaly prakticky vsech obyvatel Prahy 3. Akce byla propagovana primo Radnici a dost se o ni mluvilo. Do te obrovske auly se dostavilo jen cca 40 lidi.

Navic si uvedomte, ze pronajem salu stoji tisice korun. Cim vetsi, tim drazsi. Kazda takova akce je i financni riziko poradatele, jelikoz on ten sal musi platit ze sveho.... i tu vcerejsi akci musel nekdo zaplatit. Kazdy z nas by mel prispet.

Bylo by tedy dobre, abychom si vsichni uvedomili, ze Ti kteri se snazi prosazovat nase zajmy, to delaji zadarmo. Dotuji to minimalne svym casem a je strasne dobre, ze se o to vubec snazi. Ja dekuji, priste prijdu zas a budu informovat lidi kolem sebe, aby dorazili.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Doufám že se z toho počtu lidí poserou

20.2.2009 15:16 vložil Erbos

Příjdu zas a kdykoliv. Před pár lety jsme po mé babičce prodávali chatu kousek za prahou, protože na SKM se objevil jakýsi seznam domů, které půjdou do privatizace. Chtěli jsme tedy byt zaplatit hotově a nikomu nic nedlužit. Místo privatizace nás ale banda nabubřelců z radnice tahá za rypáky a nic se neděje z nájmů, které platíme živíme další příživníky, kteří by jinak práci nenašli. Kdybych věděl jak se to tady bude vyvíjet, dávno jsem postavil barák místo toho jsem o peníze z prodeje chaty přišel vlivem krize a zůstávám rukojmím osazenstva radnice v 1+1 za 10 000Kč měsíčně. Je mi z nich nazvracení ať táhnou ODS i s ČSSD.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: P.S.

20.2.2009 15:41 vložil Erbos

Ještě malí dodatek, pokud by jsme se opravdu k nějaké privatizaci doplácali, prosil bych pana Lochmana jestli by nám nemohl dohodit znalce který posuzoval jeho dům, má totiž fakt super ceny odhadů. Ten co dělal odhad Pod Lipami prosim ať nechodí. Děkuji.
P.s. Pane Stropnický držim palce a samozřemě celému o.s.Žižkov nejen sobě.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: P.S.

27.2.2009 12:35 vložil kájaavenoušek

Bořivoj je blbec! Furt se snaží hovořit o účastnících schůze jako o partě funíích komunistických důchodců! Co si to dovoluješ vole! Uvědom si, že na žižkově bydlí sice starší lidé, ale ty troubo nebudeš nikoho kádrovat! Už jsme z té doby, která by ti jistě vyhovovala dávno pryč! Chceme slušné, odborně vyspělé zastupitele a ne Radu imbecilů, která neví jaká bije! A bije už závěrečnou! Určítě končíteODS! Končíte kozumplíková, Lochmane, Hurdo, pecho a vám podobní Zemanové, Čeští a další lumpové a vyžírky na úřadech a ve správních radách MČ Praha 3!!Prrahy


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: P.S.

27.2.2009 20:16 vložil xax

tak tak. A ryba smrdi od hlavy. Ten zapach jde az z magistratu. Ona totiz modra totalita bytovou politiku koordinuje v cele Praze. Ne nahodou zvysuji vsechny mestske casti najemne o maximum. Chce to sjednotit najemniky z cele Prahy, spolecny postup a ukazat silu!!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama