Diskuse

Beseda o privatizaci bytů část šestá a poslední

Vložit nový příspěvek

Re: Zprivatizovane Teplice v nejlepsi kondici ze všech měst

12.9.2010 22:48 vložil chk

Tohle potvrzuji. V Teplicích privatizovali za velice průhledných, jednoduchých, a hlavně neměnných podmínek a za velmi přijatelné ceny.
Těsně před revolucí širší centrum města dostalo přímý direkt, kdy bylo skoro celé vystěhováno a připraveno částěčně k demolici, částečně k rekonstrukci. Pak se však všechno zadrhlo a zůstalo cosi jako "město duchů". Jako první se samozřejmě privatizovaly domy obsazené nájemníky a ty se po letech zoufalé státní péče začaly velice rychle opravovat. Po privatizaci oné vybydlené části města došlo k rychlé regeneraci i tam. A to zcela bez zásahu státu nebo města.
Pravda, ne všechno je tam ideální, např. tam pokulhává památková péče a to díky p. Kuberovi, který má v tomto oboru poněkud podivné názory. Ale samotná privatizace proběhla hladce. Ta však myslím byla nastartována ještě před Kuberovým obdobím.
---------------------------------------
Tvrzení místních bossů o tom, že je nutno domy na Praze 3 nejprve tzv. revitalizovat (zaznělo např. od Ing. Císaře na besedě o privatizaci - viz videozáznam), protože nájemnící by toho po privatizaci nebyly schopni, jsou zcela zcestné a jenom zakrývají zcela jiné záměry při těchto akcích.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama