Diskuse

Beseda o privatizaci bytů část šestá a poslední

Vložit nový příspěvek

Zprivatizovane Teplice v nejlepsi kondici ze všech měst

12.9.2010 07:56 vložil jan

Teplice jsou v nejlepší ekonomické kondici ze všech měst ČR
V žebříčku majetkové a rozpočtové odpovědnosti měst zvítězili v rámci měst České republiky Teplice. Druhou příčku obsadil Chomutov, na třetím místě skončil Cheb. Vyplývá to ze studie společnosti MasterCard, která sledovala ekonomickou kondici 43 největších českých měst.

http://www.novinky.cz/ekonomika/211148-teplice-jsou-v-nejlepsi-ekonomicke-kondici-ze-vsech-mest-cr.html

A TO PRESTOZE A PRAVE PROTO, ZE ZPRIVATIZOVALI VESKERY OBECNI FOND NAJEMNIKUM A NE JAKO MAIANI V PRAZE PRO KTERE JE OBECNI BYTOVY FOND ZDROJEM KSEFTOVANI A PARAZITOVANI NA NAJEMNICICH


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Zprivatizovane Teplice v nejlepsi kondici ze všech měst

12.9.2010 22:48 vložil chk

Tohle potvrzuji. V Teplicích privatizovali za velice průhledných, jednoduchých, a hlavně neměnných podmínek a za velmi přijatelné ceny.
Těsně před revolucí širší centrum města dostalo přímý direkt, kdy bylo skoro celé vystěhováno a připraveno částěčně k demolici, částečně k rekonstrukci. Pak se však všechno zadrhlo a zůstalo cosi jako "město duchů". Jako první se samozřejmě privatizovaly domy obsazené nájemníky a ty se po letech zoufalé státní péče začaly velice rychle opravovat. Po privatizaci oné vybydlené části města došlo k rychlé regeneraci i tam. A to zcela bez zásahu státu nebo města.
Pravda, ne všechno je tam ideální, např. tam pokulhává památková péče a to díky p. Kuberovi, který má v tomto oboru poněkud podivné názory. Ale samotná privatizace proběhla hladce. Ta však myslím byla nastartována ještě před Kuberovým obdobím.
---------------------------------------
Tvrzení místních bossů o tom, že je nutno domy na Praze 3 nejprve tzv. revitalizovat (zaznělo např. od Ing. Císaře na besedě o privatizaci - viz videozáznam), protože nájemnící by toho po privatizaci nebyly schopni, jsou zcela zcestné a jenom zakrývají zcela jiné záměry při těchto akcích.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama