Diskuse

Za problémy s parkováním si můžeme také sami

Vložit nový příspěvek

parkování

3.10.2016 15:08 vložil Jan

Je neuvěřitelné,že od té doby,co jsou na Jarově jsou modré zóny,nedá se tam zaparkovat,za to,že platím výpalné,pardon,parkovné,parkuji o několik bloků dál od domu a někdy na zákazu zastavení tam,kde se dřív smělo stát.v jiné části Prahy je mi parkovné z Prahy 3 k ničemu. Díky úpravám v ulici Pod Lipami už po několikáté ubylo parkovacích míst.Stálo mne to nezanedbatelné výpalné,díky kterému nemám vůbec žádnou jistotu,že můžu přijet autem domu.Je to svinstvo,arogance a něco,cosi,co někdo vymyslel z pozice moci.Toto bylo poslední,co mne definitivně utvrdilo v tom,že v Praze už není místo pro lidi-občany a že se rád odstěhuji mimo tohle čím dál zatuchlejší město,neobyvatelné,plné semaforů,hypermarketů,heren,zlodějů(i na magistrátu)a feťáků.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: parkování

4.10.2016 08:52 vložil Radek

Jak inteligentní masy navolily, takovou mají budoucnost. Vše má svou příčinu, i tohle. A tou příčinou je volič.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: parkování

14.12.2016 13:24 vložil Jan

Nevolil jsem ani Klause,ani Schwarzenbergra ani Zemana a je mi to k ničemu.Kdo jsou tedy ti,kteří mohou za to,že já volil jinak,přesto nezaparkuji a je mi předhazováno,že si za to potažmo můžu sám?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: parkování

15.12.2016 15:36 vložil Radek

Stačilo by, kdyby nespokojenci projevili hlasité protesty, v počtu desetitisíců. Kde není odpor, tam se metastázuje, tak se nedivte.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama